Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

dubaki
prsh nena sipas pervojes suaj dhe asaj qe ju ka rekomandu pediatri ,qfare mendoni eshte e demshme apo jo dubaki
Violanda Bajrami (2 muaj më parë)
Violanda Bajrami (2 muaj më parë)
Miamar dhe Rina ne fakt as une spo du ne rrethore hiq se deri tash qysh mka than pediatri ashtu kam vepru se e kam femijen e pare po jemi hala mbrapa me do sene e jam me vjerri e qika sa i ka bo 5 muj tu dasht me shti nrrethore kaq e vogel e vendosen pak e heken marakun po ma shume se lash se qika smujke me nejt tani thash te pyes edhe ktu se qysh keni vepru
Rina Anir (2 muaj më parë)
Violanda djalin se kom vendos hiq, qiken e kam 7 muajshe e lë tepër pak vetëm kur skam hiq hiq kohë me e mbajt në dorë. Ndoshta 2 herë në javë nga 5 min.
Miamar Mia (2 muaj më parë)
Ne fakt une duke lexuar ne internet ,duke degjuar nje fizioterapist i cili nuk e rekomandonte fare rrethoren sepse femija duke ndenjur ne rrethore i forcohet me pare trupi lart sesa kembet sepse rrethoren e leviz me trup dhe maje te gishtave,keshtu qe kur ta leshosh te ece vete do filloje te ece ne maje te gishtave ,edhe pediatria nuk ma rekomandoi dhe si perfundim nuk e bleva hiç.Ma ka rekomanduar nje nene ketu ,kur bera pyetjen "ku i lini bebat kur keni pune?"dhe tha qe tek jumbo ne tek ka kafaze per beba e fut aty dhe leviz siç do vete,Gjithsesi ti e di me mire se ç'eshte me e mira per bebushin tend :)
Violanda Bajrami (2 muaj më parë)
hahahaha valla ski faj shume sene po lexoj ne google kryt me tdhimt faleminderit shume e dashur i paq me jete te gjate femijet
Albania Albania (2 muaj më parë)
Un wa kam perdor fmive tmi qysh 6 mujshe e asni lloj demtimi ba sju ka vec nuk guxon me e lan ma ult sec asht gjatsia e bebes e as ma nelt po duhet me ken taman saq me i has kamt ntok po jo me ju thy te gjujt ... sot po lexojm gjithcka kryt me tdhimt me hi me lexu ne internet smunjen e keqe ta qesin hahahahha ne pafsh te arsyeshme e qe ke qef lirisht veje sa per at pun gajle mos ki se ato per dicka i prodhojn e per dicka shiten edhe bibroni me ba me lexu thon jo asht i keq po po ja japim fmive e paq me jet
Violanda Bajrami (2 muaj më parë)
Albania ajo rrethorja qe i fusin femijet kishe mu msu me ec ma shpejt po mue smu doket e preferushme edhe qysh lexova smu dok qe ish e shendetshme
Albania Albania (2 muaj më parë)
Qa asht dubaki mfal per mungesen e informacionit

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?