Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Vonesa ciklit
Pershendetje kunates cikli ka ardhur me kohe 1 dite vetem pak.pas 5 dite prap nje dit vetem pak .testi negativ a ka mundesi me qen shtatzan edhe testi mos me dal pozitiv .faleminderit
Lanaaaa (2 muaj më parë)
Albania Albania (2 muaj më parë)
Sa dit vones ka kunata ... le tshko ta ban 1 kontroll edhe nqs nuk asht shtatzan dicka tj asht se nuk asht normal 1 dit po 5 jo prap po

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?