Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

qumësht per gatim për bebat
prsh nena cfaerë qumshti pëerdorni kur i gatuani bebave.unë e kam 6 muaj i kam filluar ushqim e kam vetem me gji .i mora nje kuti pluhur po nuk a rrij tja mbaroj ..spo di eshte shpërdorim se vetem pak i perdor kur i bej pure .cfarë me sygjeroni.
Keze Abc (2 muaj më parë)
Era Ba (2 muaj më parë)
Beja me leng perimesh e dashur se eshte me e shendetshme per femijen ne ate moshe.
Miamar Mia (2 muaj më parë)
Une nuk ja kam bere fare me qumesht kutie,i kam perdorur leng perimesh ,pure perimesh ,leng frutash pure frutash por qumesht kutie jo.Tani qe behemi nje vit do i filloj qumesht normal.Ma sygjeroi pediatria.Pyete dhe ti pediatren.Une them mos ja perdor hiç,ti vendos
Mijaa . (2 muaj më parë)
Un dyt fmit ikam psa ne gji po keksat e kto prej se ja kam nis mi dhan ushqip ja kam maru me qumsht nermal 1.5 skam pas kurr kurgjo problem bile djalin veq dej 7 muj ekam pas en gji prej mujit 7 ikam dhan qumsht te kutijav

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?