Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Mbas sa jave mundet me u formu embrioni
Persh nana desha me e dit mbas sa jave formohet embrioni normal se fillimisht esht qesja pastaj embrioni ama ncilen jav nuk e di
Ju pèrshèndes kalofshit sa mè mirè sot
Ari H (2 muaj më parë)
Ari H (2 muaj më parë)
Shumm faleminderit po mduhet me shku ne kontroll se kshtu mtha dr edhe shkaku abortev me u lajmeru se msuhet me mar fraksiparin mu shkaku i vezirev policistije
Era Ba (2 muaj më parë)
Ari h ne javen e peste/gjashte duket embrioni si nje pike e vogel fare. Pastaj javet e mevonshme mer ate zhvillimin gradual bebi.
Albania Albania (2 muaj më parë)
Varet se kur ke ngel shhtatzan pavarsisht ciklit sdo te thot se madhsia e bebes ka tbajn shum me aq sa tregoj cikli lua deri me nga 1 jav diferencim cikli asht ma shum si dicka bazuese per llogaritje te peraferta ... po ti gjithsesi shko nkontroll sa ma shpejt se mos gabofsha ke than qe i ke pas dy aborte e bjeri vetrs mrapa me vitamina e perforcues analiza qe mos me tnodh ma ishalla te ru zoti
Vali Shaqo (2 muaj më parë)
Ne javen e 6
Trina Trina (2 muaj më parë)
Ne javen e 5 e kom pa vetem nje pike, 7+2 ja kemi ndegju te rrahurat e zemres
Noar Babyyy (2 muaj më parë)
Me 6 jave
Elsa Hakaj (2 muaj më parë)
6 jav e 3 dit e kom pa un

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?