Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Ne lidhje me amniocentezen
Përshendetje për të gjitha. Jam e re ne këtë grup por pash se shum nena po gjejn mbeshtetjen këtu. Jam ne një stres te madh kam shtatzanine e pare dhe ne ultrazerin ne javen e 13 doktori ka verejtur disa dyshime per sindrom te bebja. Kam bere amniocentezen desha tju pys sa nja ju e kan bere dhe ju ka rezultuar mire apo keq? Ju falenderoj shum
Nora Krasniqi (14 ditë më parë)
Nora Krasniqi (13 ditë më parë)
edhe ultrazerin edhe amniocentezen e kam bere te doktoresha arberora zymberi ne Prizren
Aaa E (13 ditë më parë)
Te cili dr e ke ber
Aaa E (13 ditë më parë)
Jo ne ultraza mka dal mir por ne tribel edhe doubel test mka dal vlera e lart per me lind fmija me sindrom por kur e bera amniocetenzen mka dal mir
Nora Krasniqi (13 ditë më parë)
Komenti është larguar nga moderatori
Nora Krasniqi (14 ditë më parë)
A ke pas dyshime ne ultraza apo vetem per deshir e ke ba?
Aaa E (14 ditë më parë)
Une e kam bere pas 2 jave me ka ardh rezultati mka dal mire e kam bo ne shtatzanin e dyt

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?