Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Njollat kafe ne fytyre
Pershendetje nena..Jam ne javen e 29 te shtatzanise ,mund te me ndihmoni me nje krem mbrojtes kunder njollave kafe .Cfare keni perdorur ju gjate shtatzanise? Faleminderit!
DorisaDori (13 ditë më parë)

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?