Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Diabeti ne shtatzani
Pershendetje
Ju nena qe keni pas diabet ne shtatzani ne cilen jav keni lind? A ju kan shtin me lind ma heret me stimulus?
Ne qfar peshe kan lind bebet e juve?
Umra @ (13 ditë më parë)
Fjorela Kembora (13 ditë më parë)
Une kam pas diabet ne shtatzani dhe linda me stimulim ne javen e 40+3 ,3450 lindi cuni
Teuta Sefadini (13 ditë më parë)
Un kam lind ne javen 33+4 djali me peshe 2.070gr , fillok uji me mu derdh kapak edhe perniher mas dy dite me kapen dhimt e u qela vet se jon mundu shumee mos mem lane me lind se heret po ashtu deshti zoti

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?