Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Gjinekolog ose gjinekologe
Ju pershendes nena desha te ju pyes per ndonje gjinekolog /e qe je ni nda te knaqura ne prishtin flm shum nese me pergjigjeni
Rrezarta Aliu (13 ditë më parë)
Alea Morina (13 ditë më parë)
Dr. Dardane ukella lleshi
Alberina Krasniqi (13 ditë më parë)
Rrezarta un jam shum eknqne te dr burim imeri
Dona..12 (13 ditë më parë)
Afrim veliu ordinaca medika plus
Rrezarta Aliu (13 ditë më parë)
Jeta zana flm shumm
Jeta Hoti (13 ditë më parë)
Rrezarta unë jam shumë e kënaqur me dr burim imeri, kontrollën e parë e ka 50 euro tjerat nga 40; e ka pak terapinë e shtrejt ama është shumë i mirë
Zana P (13 ditë më parë)
Mua me pat pelqy dr. Fehmi ahmetin. Klinima e ka emrin kestrina, gjendet ne hajvali. Kontrollen gjinekologjike e ka 15 euro, ultrazerin 20 euro. Terapine nuk e qet te shtrenjte. Mua tash me eshte dasht me nderru gjinekologun per shkak te ivf. Tash kontrollohem diku tjeter. Shpresoj qe te japin opcione edhe vajzat tjera.

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?