Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Shtatezani
Pershendetje nena jam shtatezane pas dy abortesh.
Jam ne fillim.
A eshte normale te me mundoj lukthi sado pak qe ha keshtu me hahet ama masi te perfundoj fillojm mundimet sa i bi pishman qe po ha.
Veq po du me dit a osht normale me tu hanger diqka edhe qkado qoft ni keks i vogel masnej me te mundu aq shume
Jam tu punu 8 ore ne dite lodhjen e nij ama dhimbje a diqka shqetesuese jo, po baj pushim kogja shpesh,besoj qe nuk eshte problem per deri sa skam ndonje dhimbje perveq lodhjes.
Faleminderit prej te gjithave.
Melosaa (13 ditë më parë)
Rashiti Rashiti (13 ditë më parë)
Pershendetje mendoj se eshte shum normale. Un jam ne muajin e 5 .. I ka ndoshta 2 jave qe mkan ndalu mundimet dhe vjellja. Dikujt me heret e dikujt me vone. Po eshte shume normale sidomos ne fillim

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?