Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

te lutem komentoni juve qe ju ka ndodh
pershendetje nena shprwsoj qe jeni mire edhe bebushet ti keni mire.Jam per her te pare shtatzene jam
ne javen e 6 +3 dhe kam problem
me
tension te ulet gjith e kam pas te ulet po tani veshi djatht me ushton sedi pse me duket sikur presioji i gjakut me rritet se naten kam temperatur nw fytyr disi sikur me vlon koka ashtu rond e smuj me u bo rahat me flejt jam 29 vjeqe ta theksoj qe skam as diabet as yndyr jam kshtu fit ha shendetshem ?
kena.krasniqi (13 ditë më parë)

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?