Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

urgjent per sindromen
Nena jam shum ne stres ju lutem me tregoni a ka raste kur edhe ultrazeri edhe double testi kan rezultuar me rrisk per sindrom kurse amniocenteza ka dal mire, sepse kam bere amniocentezen dhe jam shum ne stres.
Nora Krasniqi (13 ditë më parë)
Nora Krasniqi (12 ditë më parë)
Laura laura ku e bere ultrazerin ti. Ultrazeri im ka rezultuar shum keq matjen e qafes e ka 5.10 shpresat i kam shum te vogla te dal mire amniocenteza
Laura Laura (12 ditë më parë)
Nora po loqk un e kam pasur te njejtin rast para 4 mujve me dul ne urtraza rrisk qafa e bebit me e trash se normalja pas taj duble testi rrisk pas taj duble testi mir shum me ka dal gjdo gje ne rregull Mos u brengos edhe ti
Nora Krasniqi (13 ditë më parë)
shpresoj te me del mire amniocenteza se ende nuk e kam mare rezultatin
Miamar Mia (13 ditë më parë)
Kane bere 2 nena kete pyetje njera quhej "Amniocenteza" tjtra "sindroma down" lexoji ,une i lexova dhe shumica thoshin qe mjeku gabohej ne matje ose pergjigja iu kishte dale qe bebi eshte sh mire.
Alea Morina (13 ditë më parë)
Nuk e di pse e beni kete test qoftse te qillon me autizem qe eshte problem shume me serioz se sindromi qka ke te beshe ky test nuk e tregon kurr saktesin dhe qe ne fillim mos e ngarkoni veten. Qka e ke risk kete dyje ndodh ske ka i ike ne nje menyre ose tjeter. Me kan si ti kisha besu rezultatit te fundit qe ka dal mire dhe isha lutur qe te shkoj gjithqka mire.
Jeta Hoti (13 ditë më parë)
Nora për amniocitezë nuk kam rast, ama për Double test dy të afërmeve iu ka dalë keq edhe dyjat kanë beba të shëndosha pa kurgjo tkeqe

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?