Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Bera hsg dhe hapjen nga posht
Nena un bera hsg dhe me ben shperlarje tubash nga posht pasi i kam pa tubat me prb te zena,a e ka ber ndonjera prej jush,Kam pas shum dhimbj
Mandarina Cela (13 ditë më parë)
Alea Morina (11 ditë më parë)
Kur kam bere hsg nuk mbeta... pas disa vite beranlaproskopi me shiku tubat dhe pergjithesi me kamer qysh jom mrenda ... nuk intervnun asgje tha sen ski tubat i ke hapur pas nje muji perdora clomifen qe as ne enderr se kom prit dhe mbeta shtatezan pas 5 vote e gjysem ... a une isha pregatit te beje ivf pas disa mujsh se u zhgenjva nga terapit.
Mirdita Uruqi (12 ditë më parë)
Un i kam ber ne amerik per 3 muaj kam meet 7zan
Mandarina Cela (13 ditë më parë)
Alea kjo nuk ishte hsg por ishte dhe pastrim dhe e kam ber ne itali nga posht si pastrim tha eshte doktorri a ke ngel shtatzan ti!
Alea Morina (13 ditë më parë)
Hsg une kam bere por mundet mi pastru pak por jo shum laparoskopia bene pak po as ajo jo shume. Une fatmiresisht njeri ka qene i hapur tjeteri i perdredhur... vetem nje gje thom mos u shqeteso se teknologjia ka perparu as nje femer nuk ka qare pa u bere nene.

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?