Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Munges cikli
Pershendetje nena kam nje pytje
Ne kete muaj nuk kisha ovulim kam perdorur femara per stimulim dhe vetem ket her skom arrit ovulimin. Kam perdor otrugestan 5 dit per ardhjen e ciklit
Se kam vezore policstike dhe qrregullime ciklit . Kam pas dy aborte para disa muajsh .
Aju ka ndodh mos me pas ovulim me stimulues me perdor otrugestan edhe mos me ju ardh cikli
Kom vones 4 dit test nuk bera se pa ovulim shtatzani ska veq ndonje mrekulli . faleminderit qe pergjigjeni .
Arbenita Hoxha (13 ditë më parë)
Arbenita Hoxha (11 ditë më parë)
Faleminderit shum per pergjigjet
Dorina Tina (12 ditë më parë)
PerShendetje Arbenita po mka ndodh nje muaj kur kam perdor stimulues sme eshte rrit veza sa duhet edhe ska ndodh ovulimi at muaj por njeher jam sigurt qe sjam shtatzan me analiz te gjakut dhe tani mka pershkru mjekja duphaston per 10 dit dhe pasi i kam perfundu e kam prit ciklin pas disa dite mka ardh , ishalla ka ndodh ndonje mrekulli e ki mbet suksese
Arbenita Hoxha (12 ditë më parë)
Mirjeta Te gjinekologia dhe perdora femara per stimulim po ket muaj tha qe ska vez
Albania Albania (12 ditë më parë)
Hajt bane 1 analiz gjaku e di qe zhgenjimi i negativit eshte i rend po nqs je shtatzan e te ndodh gja asht ma e ran pranaj me mni mu e ban 1 analiz ose i mer dy teste se ma mir ta qet me e dit konkretiaht se si asht puna se i paske dy aborte mas vetes e te duhet trajtim qe ne momentin qe mer vesh qe je shtatzan tpakten me shku te doktori me i ra mrapa hajt ishalla tgzo zoti
Isra H (13 ditë më parë)
Un kam qen me pco po dufastoni esht shum i mire Nese nuo je shtatzane te vjen cikli e nese je shtatzane mbron shtatzanin
Mirjetaa.K (13 ditë më parë)
Prsh,me çka e ke ndjek ovulimin ?

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?