Pëlqeje në
E pelqej BebaIme.com në Facebook


Krem për lyerje të vaginës


Pershendetje nena, kam qene te mjeku jam 18 javeshe shtatzene po kam djegje ne vagine dhe me ka qit nje krem ta perdor po ka perdor ndokush prej jush dhe si ta perdori a vetem ne pjesen e jashtme te vagines apo edhe buzet e vagines mbrenda, ju falenderoj shummme....

Edita :-) (2 vite më parë)

Shto Koment

 • Jeta . (2 vite më parë)
  Kamomil eshte i mir per djegje ne vagine dhe nuk ben deme.
 • Edita :-) (2 vite më parë)
  kremi quhet clotrimazole , ju falenderoj per pergjegjjet..
 • Serina (2 vite më parë)
  Edhe une Dita kam perdore e kam ly edhe mbrenda se mbrenda eshte djegesima edhe ne buze te vagines, kalo mire.
 • (2 vite më parë)
  laura nashta veq krem per vagin quhet
 • (2 vite më parë)
  po si quhet kremi?
 • (2 vite më parë)
  edhe buzet e vagines brenda, e kam perdor edhe une kur kam qene shtatzane

kthehu
www.facebook.com/hippkosovo
Kontakt
© Beba Ime 2010. Kjo uebfaqe përmban informata të një natyre të përgjithshme dhe është e dedikuar vetëm për nevoja edukative. Nëse keni shqetësime për shëndetin tuaj apo për shëndetin e fëmiut tuaj, duhet gjithmonë të konsultoheni me mjekun apo me personel tjetër profesional medicinal.