Pëlqeje në
E pelqej BebaIme.com në Facebook


Mpirja e këmbës dhe e dorës së majtë


Pershendetje. A ju ka ndodhur edhe juve qe gjate shtatzanise me ju mpi kemba dhe dora e majte me shume po me ndodh kur po bi me fjet dhe nuk po mundem me fjet ne anen e majte se po me mpihet trupi, a ju ka ndodhur edhe juve kjo? Kalofshi mire.

Mirjeta Daris (2 vite më parë)

Shto Koment

 • Mirjeta Daris (2 vite më parë)
  faliminderit shumm .
 • Floa Gra (2 vite më parë)
  Leta gjate 10 javeve te fundit te shtatezanise kam pasur mpirje te te dyja kembeve dhe duarve pavaresisht se beja terapi per mungese magnezi,,pija 3 here ne dite nga 2 kokrra dhe prape e njejta gje,nuk esht endonje gje per tu shqetesuar vetem se duhet ta durosh pak,,e di qe nuk te ze dot gjumi naten po ske cte besh,,mundohu ta durosh,,te pershendes
 • Mirjeta Daris (2 vite më parë)
  faliminderit louise.
 • (2 vite më parë)
  Leta ke mungese magnezi, duhet patjeter te konsultohesh me gjinekologen tende dhe te besh terapi magnezi. Nuk eshte asgje rrezik, as per ty, as per beben, vetem per mos me tu mpi trupi. Une edhe ne shtatezani, edhe tash gjate gjidhenjes, here pas here me duhet me pi magnez. Shtatezani te lehte
 • Mirjeta Daris (2 vite më parë)
  Un tani jam ne javen e 16 me heret nuk me ka ndodhur vetem kete jav faliminderit per pergjigjje ..
 • Eda Luka (2 vite më parë)
  Mua me ka ndodhur e njejta gje po e anen e djathe ne javen e 5-6 te shtatzanis nuk besoj se eshte dicka e keqe

kthehu
www.facebook.com/hippkosovo
Kontakt
© Beba Ime 2010. Kjo uebfaqe përmban informata të një natyre të përgjithshme dhe është e dedikuar vetëm për nevoja edukative. Nëse keni shqetësime për shëndetin tuaj apo për shëndetin e fëmiut tuaj, duhet gjithmonë të konsultoheni me mjekun apo me personel tjetër profesional medicinal.