Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Java 28
Pershendetje nena , linda te premten ne javen 28+2 per shkak te infeksionit urinar doktort me thojn beba eshte stabil por a keni pasur ndonjera ket problem kshtu ??
Melekmustafa2019@hotmail.com (2 muaj më parë)
E B (2 muaj më parë)
Me jete te gjat bebin e ty sherim te shpejt ,e kam pas nji kojshike ka lind 24 javshe e sot e ka ciken 7 vjec si drita Marshallah, mos u bej merak se ti ke lind ne muajin e 7 e bebja esht gati per me jetu jasht barkut nenes
Be Lina (2 muaj më parë)
Përshëndetje Meleke urime për bebin,mos ki dert se tash janë kushtet më të mira dhe kanë inkubator më të sofistikuar dhe ka me ja dal normal ka vështirësi po ke me ja dalë,sa peshë ka lind bebi dhe a ke lind në Prishtinë apo diku tjeter?

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?