Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Pershendetje nena shpresoj se jeni mir , jam e re ne portal
Deshta me ju pyt e kam djalin 2muaj e dy jave kembet i rrin shum te ftofta per qfar arsye mundet me ndodh qe i rrin kembet e ftohura a ju ka ndodh edhe juve me bebet e juaja osht fmija i par ?
Dona__ Islami (8 ditë më parë)
Arlinda Rahimi (6 ditë më parë)
Mireserdhe e dashur, Urime lindjen e djalit. Eshte nermale qe durte dhe kembet ti rrin te ftohura, Beben mundesh me vesh si ka thene Albania ama mos e tepro edhe me shume veshje, Mbase flejne kete moshe gati gjithe kohen, une i kam pshtjell me mnel durte dhe kembet edhe nuk e ndjejne ftoftin edhe eshte mire se nuk trembet me durt e veta ne gjume
Dona__ Islami (7 ditë më parë)
Faleminderit per pergjigjjet , mir se ju gjeta shpresoj te kalojm sa ma mir
E B (7 ditë më parë)
Mirese ju bashkove grupit
Albania Albania (7 ditë më parë)
Bebave te vogla deri tre muajshe edhe 40 grad me ken duhet qoraper e dorezat me ja majt se e kan ftoft nga qarkullimi i gjakut krejt pa tesha muj e le po pa ato jo pediatria me ka tha per vajzen premature kur e kam pas ishalla e ke me jet mir se erdhe ne grup uroj te kalosh mir me ne
Lea Sadiku (8 ditë më parë)
Po m'ka ndodhur edhe mu me femijet e mi. Normale o , ske nevoje mu bo merak. Arsyeja qe ju rrin te ftohta qarkullimi i gjakut eshte ma i ngadalshem ne ato gjymtyre.

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?