Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Shtatzania
Pershendetje nena pas sa kohe tentimi keni mbetur shtatzen se po tentoj qe ni koh edhe ende
Adelina Ll (1 muaj më parë)
Erta A (1 muaj më parë)
Un qate muj qe kam tentu qate muj kam mete shtatzan Ama heke mendejn largoje stresin menihere mete inshallah me te mira
Eni Tr (1 muaj më parë)
Hi Adelina.Mendoj se momenti qe vendos qe te sjellesh ne jete nje femije duhet te jete periudha me relaksuese per ty duhet te mos mbash strese ne veten tende,duhet te ushqehesh shendetshem dhe mos neglizho acidin folik.Une per 1muaj kam ngelur dhe mendoj se jetesa e shendetshme eshte shume e rendesishme.Te uroj sa me shpejt me lajm te mire.Te uroj fat.
N K (1 muaj më parë)
Me fmin e pare mbas 5 muajsh tentim kom mbet shtatzane, me fmin e dyte kom mbet shtatzane pa plan nuk e di saktesisht. Nje keshill, largoje mendjen nga shtatzania mendo diqka tjeter, puno merru me diqkaqe ta largon mendjen. Une per fmin e par shume e kom ngarku koken veq dojsha me mbet shtatzane, po me tha dikush mos e mendo largoje mendjen. Une fillova me msu per jurisprudencen u preukupova me ate drejtim edhe veq kur mu vanun menstruacionet e bona testin kisha mbet shtatzane. Edhe diqka stresi ta pamundson shtatzanine, mundsoja vetes nje ambient te qete per jete dhe pune mos u nervozo per kurgjo lshoi krejt te poshte. U beft me e mira per ty e te gezoft Zoti sa me shpejt.
J A (1 muaj më parë)
Shtatzanin e par mbas 6 muajve por kisha abort spontan,tash tentoj prap por kete muaj nuk mbeta inshallah muajt ne vazhdim.Uroj dhe per ty me te miren inshallah mbetesh

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?