Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Ivf !!!!!!
Hey qika/gra

Une po du me fillu me ivf ne kosove, shoh shume komente gra e qika qe kan bo po rrall kush pe cekin ku?
Ku po kan suksess grat, une jom 28 vjet po kanalet mkan dal pak te bllokuara dhe pas shume pritje vendosa per ivf po ku spo di?

Ju lutem ju qe keni provoj, ose dini keni naj rast dikuj qe e njihni qe ka bo ivf a ka mundesi mem tregu te cili spital,mjek,suksesset?
(10 ditë më parë)
Ermelina Haziri (5 ditë më parë)
Miranda edhe une mujin tjeter filloj te dr goksu, ket muaj kesh kontroll si procedur pa terapi po kushtojke 2260 plus terapia 1000 behet sigurt
Sevda naroni (7 ditë më parë)
Te dr goksu jam un mirpo rreth qmimit mu ke ka kushtu shum se un kam ber edhe operacjone e te gjitha vetem te aj doktorr
Sevda naroni (7 ditë më parë)
Te dr goksu jam un mirpo rreth qmimit mu ke ka kushtu shum se un kam ber edhe operacjone e te gjitha vetem te aj doktorr
Miranda Miranda (8 ditë më parë)
Sevda a bon me tregu pak rreth qmimin te ivf se ne spitalin amerkian te lumtem?
(9 ditë më parë)
Sevda te cili doktor? Ishalla si suksesse prap
(9 ditë më parë)
Faleminderit shume! Po lina kishe bo mire!
Lina Gashhi (9 ditë më parë)
Lorika per spitlaind lindja muj me marr info se ten e dr durgutit ekom tezake
Ana Edii (9 ditë më parë)
Pershendetje, une ta rekomandoj spitalin Bahcegji ne Prishtine, jan shume te kujdesshem edhe krejt rastet me ivf kan pas sukses, suksese edhe ty ishallah
Sevda naroni (9 ditë më parë)
Un kam pas sulsese ne spitalim amerikan kam djalin 3vite perseri jam ne procedur per nje ivf te dyt
(9 ditë më parë)
fjalt e tu ne vesh te zotit, trujt zoti
Blerta Gashi (9 ditë më parë)
Shpresoje me gjith zemer te kesh sukses, te tregova qe kunata u nda shum shum e knaqur dr se bashku me stafin kan pas sjellje shum te mira , ti pyet mire sigurohu merr mendime dhe vendos ku te konvenon ty .
(9 ditë më parë)
Blerta kom ndegju shpesh here qe permendet ky Spital dhe qe kan suksesse shume, ishalla e kom edhe une fatin e kunates tende per suksesse ne ivf
Blerta Gashi (9 ditë më parë)
Lorika , kunata e ka bo te dr. Dergut Aliu ( pronari spitalit ) ti mundesh me pyt se qysh shkon procedura cmimet etj , dok. eshte shum i komunikushem edhe sa kemi vrejt nuk e shikon vetem paren por u mundu ne ate te veten , tash nuk du met ndiku mundesh me marr edhe mendime tjera te uroje suksesse
Sevdike (9 ditë më parë)
Un e kam bere ne spitaalin amerikan ne prishtin tash e kam djalin 3vite ,prap jam ne procedur pas dy jave e kom transferin ,ty te deshiroj suksese
(9 ditë më parë)
Spitali lindja pe shoh qe po perseritet. Te cili mjek pom thuni me shku, a o najkush qe e ka bo qitu te qikjo spitali lindja?
Sevdije (9 ditë më parë)
Un e kam bere ne spitalin amerikan ,kam djalin 4vite . Tash jam prap ne procedur edhe 2jav e kom transferin ju deshiroj jive suksese
Lina Gashhi (9 ditë më parë)
Lorika une we kesh spital no gru e ferizajit kish bo ivf en spitalin american prishtin me dy bineq e gzon zoti se tha burri problem me ni dmar e skom mujt me met e mir ka lind mir ishin
Blerta Gashi (9 ditë më parë)
Lorika zemer une ende nuk kam pervoje per Ivf vetem de gruja e vllavit e ka bo me ivf ne spitalin Lindja para 10 vite dhe ka funksionu me heren e pare , ajo nuk ka pas asnje problem vetem se Vellau ka pas problem dhe mjeku i ka thene qe heren e pare shum pak raste funksionon me Ivf , por per fat te mire pati suksess dhe tani e kan djalin si e ma mire eshte 10vjeç . Keshtu kam ndegju qe shum kan pas sukses edhe te dr. Gousku nese sja gaboj emrin , shpresoj se te kem ndihmuar sadopak .
Jonida Hajdari (9 ditë më parë)
Qkemi Kom ndegju per shume suksesse te spitali lindja, dhe aty kom fillu edhe vet me ivf ende jom ne procedur. Por kom ndegju edhe fjal tmira per spitalin amerikan te ni turk. per dyt kom ndegju shume fjal tmira dhe suksesse.

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?