Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Pershendetje nena
Uroj te jeni mire. Jam shume e shqetesuar sepse gjate kryerjes se pap testit mjekja vuri re 2pucra te bardha te vogla ne qafen e mitres. A ka pas ndonjera keshtu rasti cfare mund te jete? Ju uroj gjithe te mirat
Dr Dr1 (9 ditë më parë)

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?