Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Pas lindjes
Pershendetje nena! Po ju shkruaj per nje problem, shpresoj te marr pegjigje nga ju. Ka 2 jave qe kam lindur me operim dhe tek zona intime ne anen e majte ende ndjej mpirje. A eshte normale dicka e tille se po filloj te shqetesohem.
Ida21 (15 ditë më parë)
Erta A (14 ditë më parë)
Normale o nje kohe nuk e ndjen ate pjese... un kam lind qe 15 muaj e pjesen e operimit hala nuk e ndjej mir.. mirpo ti tash duhesh me pas naj kontoll gjinekologjike edhe i tregpn mjekut gjitha te mirat

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?