Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

A esht nje shtatzani
Pershendetje nena
I kam te gjitha shenjat e shtatzanise dhe mu vonuan dy muaj menstruacionet ,tani me erdhen por vetem 3 dit ne sasi te paket bera testin dhe me doli negativ
Cfare te bej ?
Asjana (14 ditë më parë)
Bora Bora (14 ditë më parë)
Asjana perderisa testi te ka dal negativ sbesoj te jet shtatzani aq me teper qe ty te paska ardhur dhe cikli

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?