Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Me esht ftof bebi sdi qa tboj
Persh bebi ka 3 jave nuk e dinsi.mu ftof se nxet gjithkund e.ka ne shpi po e verej hunt kah mer frymè edhe zonin me ndryshe kur qan spo di qka me bo ne baz te eksperiencave tuaja si tveproj te mjeku se kam pas ta shof deri neser e do e dergoj kismet
Arjeta Zeqiri (14 ditë më parë)
Lina Gashhi (12 ditë më parë)
Arjeta edhe une kom lind qe 3 jav ama aki lind me opracion nese ki lind .E op sikur une than mjekt vet ika bllokum se bebat we lindi me op nuk shtypen sikur kur lindi normal. Une i qes gji e. Hun edhe ja kom ble njo te hunve me.Ja ngreh edhe qashtu pe shliroj
Erta A (13 ditë më parë)
Mos e maj shum nxehte bebin e di qe o ftoft ama duhesh me qite ma shpesh ne shetite e jo me msu veq nxehte un deri 15 muj kurr djali smu ka smu se ktu ku jetoj un ne bore ne shi frym e qitsha e shetitsha edhe shumicen e rasteve e kam lan edhe jashte me fjet.. tash si ka fillu qerdhen po smuhet... afroje do kamomil ngate edhe jepi gji ma shpesh me pi qitja edhe do gji be hund i ndihmon por prap se prap neser qoje te mjeku shendet per juve
Miamar Mia (14 ditë më parë)
se pari coje tek pediatria tia degjoje mushkerite ta vleresoje ajo se qenka i vogel .Ai mund tr mos kete asgje sepse si bebush eshte normale ti bllokohen hundet nga ajri i dhomes,hiqja me pompe .Duhet te ajrosesh me shpesh dhomen.Mos e ler te ta prekin te gjithe,thuaji qe eshte i vogel akoma.ishalla kaluese!
(14 ditë më parë)
Maje samashum ngji se e nxeh tamli, edhe qiti ne hun tamel gjini besoj ja qelin hunt, djalit tem saher i zihen i qes

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?