Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Syt tek djali
Pershendetje nana djali ka temperatur qe 2 dite koll hund te zanta e pata te mjeku tha me mushkni me fyr i ka mir veq veshet i ka pak te penzmatuar i qiti antibiotike tha i ndihmon kolli spo ju heket hiq as hund edhe pse pi perdori pika per hund kurse syt ne mengjes njani ju bo i kuq pastaj ju heke ju bo tjetri jam shum ne marak per qfare arsyje me ju bo qashtut plus po i qesin derrla prej syve faleminderit
Erta A (14 ditë më parë)
Erta A (14 ditë më parë)
Miamar faleminderit shum inshallah ju kalon se shum marak djali ka fillu kopshtin si po shkon po e merr nje grip ama hiq spi kalon zoti madh inshallah i run
Miamar Mia (14 ditë më parë)
te shkuara,keshtu e kisha djalin para 2 ditesh i filluan syte duke ju lotuar pastaj hundet ,pastaj teshtima dhe skyqje sysh ,edhe sot e kam e hunde te bllokuara por syte i jane pastruar edhe nga lotet edhe nga skuqja.Besoj eshte lloji i virozes qe po qarkullon.Friken ja kam asaj kosakit se jane mbush plot kalamajte verdalle.zmos ki merak ishalla iu qofte kaluese me kollaj djemve tane.

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?