Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Urgjent
Motra eshte shtatzane 5 javeshe, tani e ka vrejt se eshte lagur ne sasi goxha te madhe, urinim nuk eshte.
A mund te jete uji bebes?
Diellze Shabani (14 ditë më parë)
Albania Albania (14 ditë më parë)
Jo per momentin ska uj te bebes zemer bebja bashk me qesken e saj jan vec 1-2 cm nuk eshte uji kte ta garantoj un . Sa per te laguren ai eshte sekret qe shtohet gjat shtatzanis mua per vete me ndodh gjithmon po gjithsesi le ta ban 1 urino kultur qe te dije se mos ka ndonje infeksion per merak . Ishalla i prihet mar shtatzanija .
Miamar Mia (14 ditë më parë)
nuk besoj kaq shpejt te plasin ujera.Mbase ndonje infeksion apo prani te baktereve ne vagine .Lajmeroje mjeken per cdo te pa njohur qe sheh mos ja kurse qetesine sepse eshte momenti me delikat ne jete dhe duhet kujdes.
Anda... L (14 ditë më parë)
Komenti është larguar nga moderatori

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?