Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Foto tek muri
Pershendetje nena, a mundeni me vrejt dikush gjinine e bebit ne foto tek muri e postova
Andora Osmani (14 ditë më parë)
Lina Gashhi (12 ditë më parë)
99% djal koka hahaha po qik djal veq ishalla osht pa behane ni fmi i shnosh
Adnila Ada (13 ditë më parë)
mua me duket vajze
Natyra1999 ???? (14 ditë më parë)
Lelja per ket thash nuk me duket qart,se ka dhe nje hijezim tviz 3.Mua kshtu me ka tregu mjekja nese jan dy vija o vajz e vija e 3 tregon gj.m.afer kembve te bebes verehet dy vija te lehta por ka nje hijezim qe spo muj verej kjart.Mua me esht dukur teper e kjart kur kam ber ultraza dhe aty e mesova
M N (14 ditë më parë)
Mua pom mdoket sikur djal edhe pse s kuptoj fort ne keto ekot. Gjithsesi qkado qe koft, inshaallah veq bebe e shendosh.
Lejla Inara Rajna (14 ditë më parë)
Natyra ku jan ato dy via
Arta Juka (14 ditë më parë)
A ke tjera foto postoji nese i ke se ketu nuk shihet qart
Andora Osmani (14 ditë më parë)
Me tha qe eshte heret sma tregoi
Natyra1999 ???? (14 ditë më parë)
Nuk duket bash kjart por mua me duket vajz sepse i ka dy vija ato dy vija tregojn qe eshte vajz. Qfar te tha mjeku?

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?