Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Pytje per test shtatzanie
Pershendetje, ka dy dit qe mu vanu cikli dhe kjo nuk ndodh asnjehere, testin e kam bere por negative. Kur tregon testi sakt? Dhe a ka mundesi qe tash me del negative dhe pastaj pozitiv, apo te marr si negativ? Jam shume konfuze.....
Katykatykat (13 ditë më parë)
Katylatykat (12 ditë më parë)
Qika prap nje e bera sot por negative..
Ema Shaini (13 ditë më parë)
Nese esht test i mir tregon kur do qe ta besh po mund edhe luhatje cikli sic km edhe un po provo edhe nje test dhe u beft sic deshiron ti.
Agnesa Bullatovci (13 ditë më parë)
Testi me sakt tregon ne mengjes , uroj qe te behet siq do ti.
Desa Haliti (13 ditë më parë)
Perserite edhe njehere testin sot, dhe nqse akm nuk te vijne mund te besh edhe nje analize gjaku beta hcg. Por dy dite gjithsesi nuk quhet vonese edhe kur ciklin e ke shume te rregullt.
Bora Bora (13 ditë më parë)
E dashur shpresoj te behet ajo qe don ti sa per pyetjen un bera nje test te shtunen dhe nje dje dhe te dyja testet me kan dal me vijat super te theksuara,ti prit edhe pak nqs nuk te vjen cikli perserite serisht nje test

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?