Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Skuqje rreth kembeve
Pershendetje znj. a keni pas rast mu skuq rreth vagines e ma shum rreth kembeve jam kuh qaq shum sa qe gjumin spo muj e baj si met djeg me pegell qka me keshilloni jam ne muajin e 8shtatzone
Arjaaaaaa (13 ditë më parë)
Ema Shaini (13 ditë më parë)
Duhet t besh nje kontroll dhe mjeku t perrshkruan se cfar duhet te besh te te hiqet se mund te kesh infeksion dje mund te nevoitet barna se un n mujin e 8 pata infeksion kam pir antibiotik po sme kaloj kur linda kam hequr shum me varen ku m qepen se kisha djegeje mos e neglizho se un e lash pas dore dhe isha shum keq ku as nuk mundsha tu ulesha as te flej t pershendes
Albania Albania (13 ditë më parë)
Kontakro me mjekun patjeter je shum afer lindjes mos ke ndonje infwksion se nuk eshte normale te kesh skuqje ashtu . Mos e neglizho dhe mos perdor gja ndor tane se po demton veten apo beben
(13 ditë më parë)
Mer travazol krem pshtimm ish . Njejtin hall e kum pas meniher mka pushu

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?