Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Ju lutem me ndihmoni
Pershendetje Si jeni?
Vajza ime eshte rrezuar dhe u mek dhe humbi ndjenjat pastaj cdo gje ishte ne rregull pas 24 oresh ju rrit temp deri 39c vjellje apo ndonje gje ska dje pata pr vizit tha fytin e skuqur dhe eshte ftohur pak a ka shanc ta ket nga aj rrezim apo ska lidhje me kte gjen?
Arjeta A (12 ditë më parë)
E B (11 ditë më parë)
Arjeta nuk ka lodhje rrezimi me temp ,rrezimin kije frik kur hup ekuilibrin ka te vjella,me temp i kam un te tre fmit e mi me 40 kan 5 dit ,me thone esht virale

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?