Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Cikli nuk me erdh pas aborti
Pershendetje me 19 tetor kam pas abort spontan, tani akoma nuk me ka ardh cikli.
Kam sekrecione te kafta dhe rozë , pse me ndodh kshtu?
Diellze Shabani (12 ditë më parë)
Albania Albania (12 ditë më parë)
E pra bej 1 test qe tjesh me e sigurt se un kam ngel ashtu padashje pas abortit par dhe at kam ngel shtatzan me bineq hahahha ( fatkeqsisht i hupa dhe ata ) kryesorja bjeri pak vetes mbrapa edhe nqs nuk je pse nuk po vje cikli akoma
Diellze Shabani (12 ditë më parë)
Nuk kam tentu , por dyshoj qe mund te kete ndodh pa dashje.
Albania Albania (12 ditë më parë)
A ke tentu per shtatzani ?

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?