Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Per femijet e lindur ne qershor

Pershendetje nena, si jeni si po kaloni kete mbremje, pasi qe vajza ime me 10 qershor ka ditelindjen e pare, mendova tju pyes dhe juve nenave qe femijet e juaj kane ditelindjen ne muajin qershor, jeni duke u pergaditur? Si po mendoni me festu ditelindjen e femijeve tuaj? Une po jam teper e gezuar, spo di se si do te jete ndjenja pasi eshte edhe ditelindja e pare, por imagjinoj se si do te jete, do te kenaqemi a po?

(6 vite më parë)
(6 vite më parë)
Rina urime ditlindja e vajzes ishalla ti bon 100 vjet e urrit e lumtur me dy prinder. Festoja ditlindjen qysh tkish qef ti e burri krysorja me kalu mir e mu knaq .. Puthe bukuroshen per mu.
(6 vite më parë)
Anoda me te vertet mke ban me qesh qe ke thon a nuk perfshihet djali im i lindur ne maj hahahhahah.jo qe nuk perfshihet se ne urimin qe beri i urova me zemer te gjith femijet.por me interesoj me shum kta femijet ne qeshor se si po pregaditen thjesht ashtu me erdh ideja hahah klm, dot me tregosh se si e festuat ditlindjen dhe si esht ditlindja e pare me qe ti po e kalojshe para meje hahaha,
Eliza M (6 vite më parë)
Shum faleminderit Rinushe per fjalet e mira , dhe une te uroj gjithe te mirat e botes per ty dhe per familjen tende e dashur, puce engjellushen tende nga une, Kalo bukur
Anoda , (6 vite më parë)
Rina e djali im qe i ben 1 vjet me 31 maj nuk perfshihet ne pyetjen tende hahahaha
(6 vite më parë)
Flm shum nena te dashura per mendimet e jauaja,femijet e juaj paqin jet te gjat e te lumtur bashk me motra vallzni e prinder,ju plotesofshin te gjitha deshirat ne jet,se me te vertet e meritojn se femijet jan engjuj,dhe per neve si prind jan gjithqka qe kemi,vetem masi jam ber nen e kam kuptu sa i qmueshem ish evladi, o zot ishalla ju fal zoti te gjitha atyre femrave qe duan femi ishalla zoti jau realizon deshirat dhe jau dergon ne krahet e tyre engjujt qe i endrrojne, e ne qe i kemi zoti na i ruajt ku do e nga do qe jan ne mbar bote.nena e zgjata pak si shum por u shpreha me zemer me fjalet me te mira per femijet,kaloni ni mbremje te mire.
Liza Z (6 vite më parë)
Rina se pari tu befte vajza 100 vjeq,edhe vajza ime ka ditelindjen me 13 qershor mbush tre vjet, une do tia festoj njehere ne kopesht me shoket dhe shoqet e mandej pasdite do te dalim me burrin dhe dy vajzat diku do ia blejm nje dhurate qfare te doje ajo do e dergojme diku ku ka lodra qe te argetohet dohajme darke dhe ne shpi me fjet se do lodhemi shume hahaha
Eliza M (6 vite më parë)
Pershendetje Rina vajza tu befte 100 vjece, une jam e mendimit qe ta festoni familjerisht, pra vetem ti vajza dhe burri, paradite dilni te tre tek Luna Park ose vizitoni ndonje kopesht zologjik, ose shkoni ne plazh pastaj cojeni vajzen ne nje dyqan me lodra lereni te zgjedhe nje kukull si ta deshiroj vete, porositni nje torte te bukur me zbukurime per vajza dhe vendos tollumbace kudo ne shtepi, dhe gjithashtu beni shum foto dhe kaloni ne harmoni dhe dashuri

/komuniteti

/anketa

Çfarë bën fëmija juaj pas orarit të shkollës?