Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Ditelindja e pare e djalit tim

Pershendetje nena si jeni sot djali im e mbushi ni vit ky vit ka qen viti me i bukur ie jetes sime.. edhe jam shum e lumtur se e kam nje femij te shendosh e falenderoj Zotin shum per kete miresi se ma ka dhuru ne jet.. me thuani ju si jeni ndje per ditelidnjen e pare te femijeve tuaj..

Luis Luis (6 vite më parë)
(6 vite më parë)
Linda urime edhe ketu, permes beba ime, uroj qe luisit te i prijë e mbara, te kete vetem shendet, lumturi, suksese e jete te gjate
(6 vite më parë)
Luis urime ditlindja e djalit ishalla ti bon 100 vjet te lumtura e rritet me bab e nan ... Kaloni sa ma mir na trego qysh ke kalu tani ne ditlindje djalit...
Deni Deni (6 vite më parë)
Urime luis dhe 100 vite te bukura djalit.
Leon Leandra (6 vite më parë)
Urime me jet te gjat e te lumtur e tu boft djali plak me mjekerr tung kalofshi bukur nga ganja
Drita Rita (6 vite më parë)
Urime urime djalit tuaj i deshiroj nje femijeri te lumtur dhe te hareshem
Sofi Sofi (6 vite më parë)
Urime ditelindja djalit i baft edhe 100 tjera te lumtura
Enida Bajraktari (6 vite më parë)
U beft 100 vjec. Kaloft nje jete te bukur plot lumturi dhe shendet.
Nora Ina (6 vite më parë)
Urime ditlindjen e luisit , u rrit megjitha tmirat e botes qoft gjithmon i lumtur ne jet , edhe 100 ditlindje tjera i festoft sebashku me te dashurit e vet, mpuuuuuuq aron&nora
Luis Luis (6 vite më parë)
Nena shum faliminderit per urimet e juaja ju uroj qdo te mir juve dhe femijeve tuaj .. Kjo esht dita me e lumtur e jetes sime.. Uroj se qdo gruaje ti gezohen preheri me femij sepse ateher eki edhe ni motiv ma shum per jet..
Krenare Kastrati (6 vite më parë)
Urimeeeeee edhe 100 te tjera te lumtura e me shendet te mire i deshiron luisit te vogel sara...
(6 vite më parë)
Urime urime, edhe 100 tjera per djalin tend, uroj te vazhdoj te rritet i shendetshem prane prinderve!!!!
Egla ... (6 vite më parë)
edhe 100 dhe lumturi ne cdo dite te jetes tuaj,te rritet i shendetshem dhe ne lumturi
Noel Hado (6 vite më parë)
shume urime per djalin..U befte 100 vjec dhe qofte gjithnje i lumtur e i gezuar ,prane njerezve te dashur.
ija h (6 vite më parë)
Urime ditelindja e djalit u beft 100 vjeq me shendet e jete pran prinderve e me shume vellezer dhe motra
Ajshe Gashi (6 vite më parë)
Urime ditlindja e djalit i gezoft edhe shuuuuuum vite te lumtura.
Ejona Gj (6 vite më parë)
100 vite te lumtura per ty dhe femijen tend. Gezuar
Vina (6 vite më parë)
Urime, u befte 100 vjeç, u rrit me gjitha te mirat e botes, s`ka gje me te bukur se femija fryti i dashurise, djali im i ka bere 2 vjet para nje muaji dhe dy Ditelindjet ja kam festu me dhurata, zbukurime torten, kan qen dite te veqanta plot emocione. Kalofshi nje dite te bukur...
Qershiza Qershiza (6 vite më parë)
Urime luis sihallah rritet me prinder, une ende se kam perjetu ditelindjen e djalit tim ka kohe.
Hamdije ... (6 vite më parë)
urime ditlindjen luisit zoti i dhuroft cdo te mire ne jete..i beft edhe 100 vjete te tjera
Valizake Thaçi Celina (6 vite më parë)
Linda urime ditelindja e djalit! :)
Hamdije ... (6 vite më parë)
urime ditlindjen luisit zoti i dhuroft cdo te mire ne jete..i beft edhe 100 vjete te tjera
Hamdije ... (6 vite më parë)
urime ditlindjen luisit zoti i dhuroft cdo te mire ne jete..i beft edhe 100 vjete te tjera
Tina R (6 vite më parë)
Shum urime per luisin e vogel , paste shendet dhe harmoni gjithmone, u rrite me prinder.
Lejla Emrullai (6 vite më parë)
Shume urime per Luisin. Uroj te ket jete te gjate dhe te lumtur bashk me prinderit dhe familjen. Gjithashtu uroj te rritet dhe te behet nje personalitet i cmuar me te cilin dot krenohesh edhe ti si nene. Vajza ime ka kohe per ditelindjen e pare prandaj nuk e kam perjetu, por sido qe te jete, besoj se eshte nje ndjenje e mrekullueshtme pasi qe medhepse ka koh edhe 5 muaj e teper prejt tani i bej planet se si dot ja festoj dhe si do ta veshi per ditelindje. Ju uroj gjith te mirat...
Luis Luis (6 vite më parë)
Flm shum nena jeni shum te mira
(6 vite më parë)
Edhe 100 vjeç zemra e vogël, qoftë gjithmonë me shëndet të mirë dhe i rrethuar me dashuri, e iu plotesoftë cdo ënderr e deshirë qe ka.Zoti qofte me të ne c\'do hap te jetes.Shumë urime.
Riola ... (6 vite më parë)
Urimeeeeeeeeee luisit edhe 100 pranvera te lumtura prane gjirit familjar
Anoda , (6 vite më parë)
Linda shuume urime ditelindja e djalit,ehde 100 tjera te lumtura,dhashte Zoti te te bej nenen me krenare ne bote,djali im e ka edhe 5 dite mezi po pres :))
Nita Berisha (6 vite më parë)
Urime luis ishallah jete te gjate e te lumtur e ritet me prinder :-)
(6 vite më parë)
urime lindita i beft djali yt edhe 100 me shendet

/komuniteti

/anketa

Si e ndjeni trupin tuaj pas lindjes?