Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Vaj ricini

Pershendetje, i lexova komentet per shumimin e flokeve, mua tani mu kujtua se 3 shoqe te mijat kane perdore vaj ricini 2 here ne jave, dhe ka pasur shuume efekt tek ato, ju kane shumuar dhe rritur dyfish me shume, ka ne barnatore dhe nese nuk gabohem eshte shume i lire. Cdo te mire.

Anoda , (6 vite më parë)
enka (5 vite më parë)
@anoda po si e kane perdorur shoqet e tua?
Luana . (6 vite më parë)
Maskë për flokët e thatë: -gjysmë të verdhë veze - gjysmë luge vaj ricini -një lugë konjak përzihet mirë dhe vihët si maskë në kokë -mbulohet koka me kapuç dhe mbahet 2-3 orë pastaj flokët i lajmë. Kjo bëhet 2 deri në 3 herë në muaj.
Anoda , (6 vite më parë)
Hahaha eee me pas dit atehere me perdore tani kishim qene populli me floket me te bukura ne bote hahaha
Luana . (6 vite më parë)
aaa fasule me lara qenka ricini ..anoda qe na bishin ndihma amerikant mas luftes ahahaha
Anoda , (6 vite më parë)
Luana eshte nje lloj vaji shiko ne google images..blihet vetem ne barnatore...
ija h (6 vite më parë)
flm shume mike e nderuar mbes me shpres te zoti qe se shpejti te me gezoje zoti edhe mua sikure te gjith femrat tjera qe jane bere nena edhe presin te behen nena , po edhe mua me perpara sme ka pelqy hiq shatiri se mendojsha se une zeshkane e sme rrijne mire veq kur i kam bere vjet shume mire edhe sivjet mire mu kan bo , edhe masi po me thojne mire mire po e le hahahah , normal shija e secilit eshte te pershendes shume a po lodhesh ne pune , qe edhe une ne pune qetash pakl tuj te shkru
Anoda , (6 vite më parë)
Po e di qe je Hajria,shuume po me vjen mire per analiza,inshAllah shpejt te gezon Zoti,e shatirin ta kam pa ne foto shuume shuume bukur,mua me pelqen shume e ka shume femra qe nuk e dojne...po shyqyr qe shija eshte relative...te uroj sukses
Luana . (6 vite më parë)
qka esht ricini ?
ija h (6 vite më parë)
ani ani beni shatir se po rrijne mire edhe une para nje muaj i kom bo prap shatir , se me than hajt se mire pot rrijne e me pat dal bajgi shume shatiri qysh se vjet kur jam martu qe i pata bo shatir mire po rrin veq une su pata mesu me lujt me ngjyr te flokve e pom duhet kohe me u mesu masandej , e po ma bejne hajt se per frizura ma mire shatiri hahahaha me pas kohe me shku ne dasma hahahaha , a po lodhesh ne pune hajria jam se e kam nderru emrin , i kam bere analizat sod i ka marr burri rezultatin mire mkan dal tash veq kam nje konsullt me mjekun edhe mo po shikojme qka po behet hehehehe te pershendes
Anoda , (6 vite më parë)
Qe Ija mire,une ne pune e djali ne qerdhe..me sa e di duhet t\'a mbash ne floke diku 30 minuta,por ne barnatore te tregojne me mire,ju kane pas bo floket si te mendafshit..paska me u gezu shume nusja hahaha..une po mendoj me i shatirat po nuk po kam ide ku..Te pershendes
ija h (6 vite më parë)
po ku je moj Anoda a je mire si eshte Rroni ti vet a je mire naj sen tre , flm per kete shkrim do ja tregoj kunates sime se ka qen duke e perdore njeher nje shampo me do vitamina por i pat humb recepti e mbeti tash sa her shkoje te nana me pyet a mos ja ke marr motres burrit ate receten e per fat te keq edhe motres burrit tim i kishte humb receta e mbeti ne pritje tash ti tregoje per qeto pika e dij diqka qe motra ka perdore por spo e di qka kan qen une problem skam me flok veq hiq sun i duroje te leshuara veq lidhun kam qef mi majt hahahahah te pershendes .

/komuniteti

/anketa

Si e ndjeni trupin tuaj pas lindjes?