Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Jashte temes, ku me propozoni te bej shatir te flokeve?

Pershendetje, nuk po di ku te shkoj mi shatirat floket, a keni ndonje sygjerim per mua? Flm shume.

Lina p (6 vite më parë)
(6 vite më parë)
popo eliiona e di moti sje duk ti ne portal ka je humbur
(6 vite më parë)
ju prsh te gjithave lina nese je ne pr tkisha propozu te shpresa eka sallonin ngjit me radio blu sky ku ka qen me heret ne breg diellit se i bon teper mir un i boj aty po i bon mir shum
Eliiona (6 vite më parë)
Dashuri dhe Moki edhe une jam prej andej nga vini ju, jo nga rrethi por bash Istogase.
Maja B (6 vite më parë)
oj anoda e cila je :$
Lina p (6 vite më parë)
Ku gjendet Nagipi?
Anoda , (6 vite më parë)
Po fiona jemi bile edhe like ja bejme njera tjetres fotot hahha,,dashuria eshte nga cerca nese nuk gaboj,a po dashurie veq mos thuaj jo nese ja kam qellu hahaha...Po lina po shkojme bashke,edhe nagipi po thojne se mire i bon,mua per shatir cdo here burri ma paguan dhe thote sa te kushtojne ska pb vetem me ti bo bukur,tani une shikoj ku i bojne ma shtrejte haha
(6 vite më parë)
oki doki si et duash ..se ki edhe keq ahhahhaha
(6 vite më parë)
moki per asgje valla thjesht skam qef me tregu po dalin shum te njofshme ktu per ata du me mbet e dashur per te gjitha nuk them asgje dhe sjam e rakoshit 5 minuta e kam istogun po thjesht kam qef me mbajt private respekt
(6 vite më parë)
haha elisa valla tu e prit jam me me kallxu...... jojo dashurije mos kallxo nese sdon qdo kuhs ka drejt me pas diqka private
Liza Z (6 vite më parë)
dashuri kokem kojshike se edhe une prej rrethit te istogut jam ahhahaha,nuk tregon se nuk tregon dashuria moki mos u lodh
(6 vite më parë)
mir jam knaq valla hahha si te nana maa
(6 vite më parë)
po a ka ai rreth emer dee a je qanej ka uen a jo ehheheh..popo une e rakoshit jam bash....
(6 vite më parë)
po a qyshh lakove mir ahahaha
(6 vite më parë)
hahahahahhahahha o kajhre dikun esht lir e mir ..a ne korrik shkon ne ks aa..une veres smuj em shku se kam qen tani ahhahha
(6 vite më parë)
qy e rakoshit un e rrethit te istogut
(6 vite më parë)
asht ni burr ne pej aj asht frizer mashkull bon shatir e pren flok kishe mir asht shku tezja jem tha jo un du me shku te qaj se i shtrtrejt eh kur werdh mi pav mu asaj ja kish fshi 100 euro e un 35 euro u doksha si rrush asaj ja kish bo aj te trasha fijet u doke katastrof ahahaha
(6 vite më parë)
jam e rakoshit dashurije e tii
(6 vite më parë)
hhaahhahaha une i kam lakmu e jam qu e kam qit ahhahah me hek amrakun hahahahhah ani sa e mir doket e reshkt aty ne foto o zot ........hajrije te kam shkru te muri.......pse je hup krejt kurr spo dokesh kurkun hahaha..... dashurin dikun kojshike e kam po spo tregon qaty ka istogu po sillet
Maja B (6 vite më parë)
Lina i kom pas flokt kogja te gjata ma posht se gjyksat e mu kan bo 80 ama edhe i kom pas 3 ngjyra e sa ma shum ngjyra kishe qmimi ma shtrenjt
(6 vite më parë)
moki valla un kurr se ndrroj hyrin teper mir mi bon gjithmon valla ishalla takohum ne korrik kismet te tregoj kur shkoj e takohum se du mi bo kur te shkoj se per gjdo vjet i boj te ajo e ti moki e kahit je a edhe ti istogalike a
ija h (6 vite më parë)
oj moki dashuria spo tregon sen veq po shkrun diqka edhe po ik , e ka qit flin ne foto me i tranu krejt nanat e se bon mend hiq qe najkush lakmon e eshte ne pune e ska kohe me qit e ska vend hahahahaha pak hajagre dashurie ishalla te gezon zoti kete muaj e na jep naj lajm te madheeeeeeeee ju pershendes te gjitha , ja kalofshi mire
(6 vite më parë)
dashurije e kahit je bi qe shkon ne istog ti ..... sna tregove kurr asgje per ty... une te hyrija i kam pre floket gjith edhe kur po shkoj ne ks po i prej aty ahhahaha
Lina p (6 vite më parë)
Hahaha oj Anoda hajde po shkojna bashke najkun, jo une jetoj ne Prishtine dhe nuk po di ku, ka zgjidhje te ndryshme po nuk po di kush i bon mire, oj Fiona a bohen shtrejt te Armendi, sa tu kane bo, deri ku i ki flokte? Kiss.
(6 vite më parë)
nese je nga komuna e dugagjinit shko tek hyria ne istog un gjithmon i bej aty dhe kurr skam pas problem me at hsatir edhe ma ka ber mir edhe pa demtim dhe kush ma ka pa qe asht qudit sa mir i ben fije te holla jo fije te trasha mos me dit a asht ngjyr a shatir edhe jo shatir te verdh por shatir interesant shkelqen
ija h (6 vite më parë)
une ju kisha preferu me shku npz mi bo flokt se i bejne mire mvaret prej gjatesise kam degju qe edhe ne Prestige ne prishtine i bejne shume mire une per vete i kam bere ne pz , mire mu kan bo edhe jo shtrejt ju pershendes shum
Maja B (6 vite më parë)
anoda a te kam friends a?
Anoda , (6 vite më parë)
Fiona postoje ndonje foto ne fb t\'a shoh :))
Maja B (6 vite më parë)
para 3 viteve i kom bo te armendi vouge hair me 3 ngjyra plus ngjyra jem,teeeeeeeeeeeper mir mu kan boo
Anoda , (6 vite më parë)
Hhahaha lina paskemi problemin e njejte,une gati cdo here i bej ne shqiperi,ne durresin e vjeter tek fjoralba,por tani do doja ti beja ketu por ide nuk kam se ku:))

/komuniteti

/anketa

Çfarë bën fëmija juaj pas orarit të shkollës?