Pëlqeje në
E pelqej BebaIme.com në Facebook


Levizja e bebes


Pershendetje nena jam ne javen e 24 dhe nganjehere me leviz bebi shume po nganjehere shume pak ka dite qe sme leviz bebi deri ne mbramje ose leviz ne mengjes edhe ma jo, a eshte normale kjo, shume po bahem merak kur spo e ndjej bebin duke levizur, cfare thoni ju ju ka ndodh keshtu? ju pershendes shummme te gjithave.

Edita :-) (2 vite më parë)

Shto Koment

 • (2 vite më parë)
  po edhe ubn qashtu me njher bona marakaa qashut si tij mos vett/ sa her i kam vet une pse po me leviz ma pak e pes ma shum haha
 • Edita :-) (2 vite më parë)
  faleminderit shum dije dhe hamdije per pergjegjjet se miniher po behem merak hahaha ju pershendes shumm..
 • (2 vite më parë)
  un jam ne javen e 19 edhe mua me ndodhkeshtuu her me shum e her me pak ..por nuk kihs gajle vetum mos te behen 3 dit palieviz ateher shko te mjeku
 • Hamdije ... (2 vite më parë)
  dita se pari urime per shtazenin me nje bebush te shendosh..nuk ka vend pr brengosje sepse bebi nuk leviz gjate gjith kohes po edhe nese levis jo cdiher i ben levizjet e fort qe ta ndjesh ather kur nuk levis mundesh me pi nje gote leng molle dhe meniher do filloj te leviz si flutur haha..knaqu tash me bebin tend kur do e kesh ne duar eshte mir po gjithashtu eshte kenaqsi kur leviz neper nark..cdo te mire

kthehu
www.facebook.com/hippkosovo
Kontakt
© Beba Ime 2010. Kjo uebfaqe përmban informata të një natyre të përgjithshme dhe është e dedikuar vetëm për nevoja edukative. Nëse keni shqetësime për shëndetin tuaj apo për shëndetin e fëmiut tuaj, duhet gjithmonë të konsultoheni me mjekun apo me personel tjetër profesional medicinal.