Pëlqeje në
E pelqej BebaIme.com në Facebook


A eshte ftohur djali apo qka?


Nena ne mengjes kur zgjohet nga gjumi djali im i ka syte e mbyllur jane te qepur ka shume sekrecion ne sy me zor i hap a eshte i ftohur? Ndonje problem tjeter nuk ka a ju ka ndodh edhe juve qka keni bere? ju pershendes.

Diell Za (2 vite më parë)

Shto Koment

 • (2 vite më parë)
  ne ate gjendje qe qenka kamomili nuk besoj qe kryn pune...keto pika i perdorin edhe per foshnje...ishalla i kalon se i djegin syt...edhe pa e perdor peshqirin kjo ngjitet me shikim...
 • Diell Za (2 vite më parë)
  a po a? se pasna mendu bile kete opcion po emi qene ne bazen edhe ndoshtaa aty diqka ka ndodh se prej asaj dite eshte keshtu o zot sa keq krejt po i mbyllen syt si me patent pediatrin e thirra tha pastroja me kamomil asgje tjeter ishalla i kalon shpejt se shumeee keq
 • Lena A . (2 vite më parë)
  diellza ashtu sikur te tha olisa eshte ngjitese kjo ndodh edhe tek te rriturit nese pastrohen syt me te njejtin peshqir bakteriet barten edhe tek personi tjeter por pikat duhet me i perdor si te tha edhe olisa ishalla i kalon shpejt djalit
 • (2 vite më parë)
  oo diellza eshte ngjites...nese ka pas kontakt me dike me ate prpblem e ka marr edhe djali...sbesoj qe eshte ftohur nese nuk ka simptoma tjera...dil ne barnatore merrja do pika quhen dexa-gentamicin, ia jep 3 her ne dite ka 2 pika ne sy...

kthehu
www.facebook.com/hippkosovo
Kontakt
© Beba Ime 2010. Kjo uebfaqe përmban informata të një natyre të përgjithshme dhe është e dedikuar vetëm për nevoja edukative. Nëse keni shqetësime për shëndetin tuaj apo për shëndetin e fëmiut tuaj, duhet gjithmonë të konsultoheni me mjekun apo me personel tjetër profesional medicinal.