Pëlqeje në
E pelqej BebaIme.com në Facebook


Emri i bebes


Pershendetje nena, si ja kaloni jam ne javen e 17 dhe dje kam qene te gjinekologu me ka thene qe e kam djale, ju kisha lut nese dini ndonje emer te bukur por te shkurte per djem? Tung klm.

Valmira Shala (2 vite më parë)

Shto Koment

  • Linea (2 vite më parë)
    Une djalin e kam me emrin Enes.
  • Loreta Lori (2 vite më parë)
    une isha ne javet tua kur morra vesh se kam djal dhe kisha deshir me pas emrin e shkur po nuk mujta me vendos se kisha qef emer me demethenje edhe te shkurtnuk mujta me vendos fare por kur linda e pash djalin disi shkelqente dhe aty per aty ja lash emrin Ylli eshte emer i shkurt dhe gjithmon pertrihet tek gjenerata. ti paske koh ende me vendos te uroj te shkoj mire gjithqka

kthehu
www.facebook.com/hippkosovo
Kontakt
© Beba Ime 2010. Kjo uebfaqe përmban informata të një natyre të përgjithshme dhe është e dedikuar vetëm për nevoja edukative. Nëse keni shqetësime për shëndetin tuaj apo për shëndetin e fëmiut tuaj, duhet gjithmonë të konsultoheni me mjekun apo me personel tjetër profesional medicinal.