Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Adrese ku mund te lexoj libra online

Pershendetje nena, ckemi? Si kaloni ne keto dite te nxehta? une mire me vajzen po e kalojme vapen brenda ne shtepi sepse nuk del dot, spo gjej dot online ne internet libra per te lexuar,,a dini ndonje adrese ku mund te lexoj libra shqiptare dhe te huaj online?

Floa Gra (6 vite më parë)
Floa Gra (6 vite më parë)
Une gjeta :d http://www.Forumishqiptar.Com
Serina Sh (6 vite më parë)
floa edhe une i kam shum marak librat po nuk e di qe ka dikun qe munesh online me lexu

/komuniteti

/anketa

Si e ndjeni trupin tuaj pas lindjes?