Pëlqeje në
E pelqej BebaIme.com në Facebook


Jashteqitja e bebes


Mirembrema, kam djalin 5 muaj e gjysem ka ca dite qe del jashte 3/4 here ne dite mbas ushqimit, po sot ka dal 4 her bark mbas ushqimit, ndoshta nga dhembet nuk i ka dal asnje, keshtu a qene mire flen dhe ha mire,,jam ber merak,,vetem sot ka dalur bark,flm.

Rena Kurti (2 vite më parë)

Shto Koment

  • Qershiza Qershiza (2 vite më parë)
    Edhe djali im ka qene semure dy jave, une ne vend te qumeshtit i kam dhanene humana hn, banane, leng te orzit, molla te pjekura, karrota, prolife pika, nese nuk i kalon per 3 dite dergoje te pediatri. Cdo te mire.

kthehu
www.facebook.com/hippkosovo
Kontakt
© Beba Ime 2010. Kjo uebfaqe përmban informata të një natyre të përgjithshme dhe është e dedikuar vetëm për nevoja edukative. Nëse keni shqetësime për shëndetin tuaj apo për shëndetin e fëmiut tuaj, duhet gjithmonë të konsultoheni me mjekun apo me personel tjetër profesional medicinal.