Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Shpjegim endrrash

Pershendetje doja te me ndihmonit me nje enderr, cfare simbolizojne femijet ne enderr sepse motra me ka pare dy here rresht ne enderr me bebe?

Besa Ismailanji (6 vite më parë)
(6 vite më parë)
Nese te ka pa me bebe te posalindur lind diqka e re ee nese me femije me te madh shtohen gajlet,me te nime e kom e sdi:)
Besa Ismailanji (6 vite më parë)
flm
Mimi 2014 (6 vite më parë)
I kom ndegju disa qe thone lind diqka e re , dikush thote te shtohen gajlet ,spo di . Shpresoj qe dikush do te te ndihmoj .Klm

/komuniteti

/anketa

Si e ndjeni trupin tuaj pas lindjes?