Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Rreth Dr. Selami Sylejmani-n

Pershendetje nena kam degjuar per Dr Selami Sylejmani ne Prizren qe eshte mjek gjinekolog shume i mire, une jam nga Prizreni por nuk me ka rast te shkoj te ai po provoj me mbet shtatzane gati qe dy vite, heren e fundit provova shkova ne Shkup pa sukses tash deshiroj te provoj te ky doktor, mos keni ndegju per te a ka pasur sukses te sheroj infertilitetin? ju pershendes shummme.

Lule E Bukur (6 vite më parë)
(2 vite më parë)
?
(2 vite më parë)
Ardi desa ku bone kontroll kur mete shtatzzn edhe un kesh ne shkup po pres edhe ni muj mas hsg ku tdul ilaqi edhe un qe dy vjet gati jom tu provu tpershendes
shemi (3 vite më parë)
desha te beja nje pyetje per ata qe din tme udhezojn se ku duhet une te kontrollohem te gjinekologu apo te urologu sepse shoqen e kam kontrolluar dhe tani me ka then qe te kontrollohem un
Anëza Bb (6 vite më parë)
S\'ka gjë..
Lule E Bukur (6 vite më parë)
flm bleta
Anëza Bb (6 vite më parë)
Përshëndetje qendresa, dhe unë jam nga prizreni, për dr. Selami sylejmanin mund të them që është mjek i mirë dhe me përvojë goxha të madhe,, hehe faktikisht është mjeku që më ka sjell në këtë botë se nëna ime në atë kohë ka lind me operacion. Unë kam pas kontrolla tek ky mjek por ky mjek nuk punon në spital mbi 20 vite, dhe për këtë gjë e kam ndërru por të kisha sygjeru dr. Agron hoxha mjek shumë i mirë dhe që ka pasur suksese në rastet e infertilitetit përndryshe cilëndo zgjedhje që e bën nuk gabon se janë mjek të fortë. Të përshëndes bleta.
Lule E Bukur (6 vite më parë)
flm shum arnisa dhe aartiola ,edhe une kame ndegju per kete lajden po sdi qka te beje ju pershendes shum
Artiola (6 vite më parë)
Nuk ta kisha preferu, une per veti nje vit kam qene rresht pa sukses. Pastaj kam kalu te Lajde Malesori ne kontrollen e dyte ngela shtatzane. Prap vendimi mbetet i yti te shkosh e ku te shkosh, uroj qe sa me pare te behesh nene, vetem te kesh besim ne zot, gjitha te mirat.
Arnisa (6 vite më parë)
Po Desa Desa une kam qene te ky mjek edhe eshte shume mjek i mire, une kam pas sukses mas dy vite e gjys provoje edhe ti ishalla te gezon zoti sa ma shpejte.

/komuniteti

/anketa

Çfarë bën fëmija juaj pas orarit të shkollës?