Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Temperatura ne shtatzani

A eshte normale temperatura 37.5? Here me vete 36.5 dhe krejt papritur 37.5. Eshte e vertete se grate shtatzana e kane temperaturen me te larte?

Noa Noa (6 vite më parë)
(6 vite më parë)
erjona temperatura jote eshte brenda suazave te normales.cdo te miree
Besime Bexheti (6 vite më parë)
Erjona edhe une gjithashtu kam temperature dhe nje nxehtesi te madhe mbrenda ne trup, se di a eshte kjo normale ajo, edhe gjate shtatzanise se pare kam qene njejte... une jam ne javen e 14.

/komuniteti

/anketa

Si e ndjeni trupin tuaj pas lindjes?