Pëlqeje në
E pelqej BebaIme.com në Facebook


Supe per bebe 6 muajshe


Nena prsh. A me ndihmoni me ndonje recete per vajzen time ndonje supe a dicka tjeter qe ju perdorni per bebat tuaj pervec se ajo me perime, patate, karrote,  oriz. Dicka tjeter plz, gjithe te mirat per ju dhe bebat tuaj.

Ne La X (2 vite më parë)

Shto Koment

  • Ne La X (2 vite më parë)
    flmalda.:)
  • Alda Alda (2 vite më parë)
    pershendetje dena djali im eshte 6 muaj e nje jave deri tani i kam dhene patate karot kungull i hedh dhe nje luge caji vaj ulliri nuk kam filluar akoma me orizin

kthehu
www.facebook.com/hippkosovo
Kontakt
© Beba Ime 2010. Kjo uebfaqe përmban informata të një natyre të përgjithshme dhe është e dedikuar vetëm për nevoja edukative. Nëse keni shqetësime për shëndetin tuaj apo për shëndetin e fëmiut tuaj, duhet gjithmonë të konsultoheni me mjekun apo me personel tjetër profesional medicinal.