Pëlqeje në
E pelqej BebaIme.com në Facebook


Pune dore per bebet


Nena si jeni? Desha te ju pyes a i keni punuar ndonjera nga ju bebit tuaj dicka vet me duart tuaja? une sapo e kam kuptuar qe jam shtatzene i kam punuar kapuq e papuqe si dhe tash ja kom fillu fustanin. Kur kam kohe ne shtepi mbas punes shuume kam deshire ti punoj gjera qe jane interesante po ju a keni provuar?

Besa ***tuana*** (2 vite më parë)

Shto Koment

 • Besa ***tuana*** (2 vite më parë)
  faleminderit shefkije shuuum
 • Lena A . (2 vite më parë)
  Shuuume faleminderit besa e dashur te perqafojme shume une dhe vajza ime
 • Melissa Ernes Shala (2 vite më parë)
  urime shtadzanija gjd tmir
 • Melissa Ernes Shala (2 vite më parë)
  besa une nuk di me mbaru pun dore veq vjerra mi ka maru fmive shputa pantufe qorapa tesha fmive veq maron shum tbukra kom provu edhe une po une zdii hiq
 • Besa ***tuana*** (2 vite më parë)
  faleminderit shuuum lorena edhe ti e kishe vajzen si yll si rrush oo zot po e mir ish
 • Lena A . (2 vite më parë)
  Besa une nuk di te punoje pune dore mirpo mami im dhe motra i kane punuar vajzes sime,e ty te lumshin duart se shume eshte mire me dite pune dore e i gezofte bebi te gjitha ato qe i mbarone ti me shume dashuri ,uroje te lindesh nje bebe te shendetshem gjitha te mirat per ty Besa
 • Besa ***tuana*** (2 vite më parë)
  ajt se i sheh qmallesh me ta masnej kthehesh s ete largohet pak.
 • Serina Sh (2 vite më parë)
  inshalla besa flm shum oo qysh jam permallu per ta i thash burrit po ja maj dert qysh du me u kthy te knej se po shnosh
 • Besa ***tuana*** (2 vite më parë)
  mir mir jam serina mvjen mir qe po vjen ei sheh familjen tane se zor me qen larg tyne shpresoj qe kalon mir ktu
 • Serina Sh (2 vite më parë)
  mir flm besa jemi na krejt kysmet masneser po burri kaniher po thot me u nis mase te vjen prej pune ai un po tham ne 11:30 si ta marrim qiken prej shkolle tash se di qysh ja bajm hiq ti qysh je qysh po kalon ne pune
 • Kosovare 1 (2 vite më parë)
  bebekler için battaniyeler-kerko keshtu ne google dhe gjen sa te duash...
 • Besa ***tuana*** (2 vite më parë)
  oj serina a je mir moj kur po vjen ne kosov.vajzat a jan mir ?
 • Serina Sh (2 vite më parë)
  un per vete nuk di hiq me punu pune dore ama nana edhe halla jem i kan maru qikes teme shum sene me i qit ne krye po ksaj te vogles hala jo tash kur te shkoj ne ks ju baj telashe mem maru hahae ti super qe i paske maru lumja ti qe din
 • Besa ***tuana*** (2 vite më parë)
  kosovare qysh e ka emrin kjo faqja turke?
 • Kosovare 1 (2 vite më parë)
  Po per ate edhe ja kam punuar qe ti kete kujtim nga duart e nenes...Po edhe ne net ka shum lloje,un kam hyre ne faqe ne gjuhen turke se aty ka me shume..Un nuk ja kam bere te renda por te thjeshta dhe shuum shum te mira...
 • Besa ***tuana*** (2 vite më parë)
  sa mir kosovare.i ke gjet ne internet apo dikun tjeter.un kam deshir qe kto qe ja punova vet tja ruaj deri ne fund te jetes si kujtim
 • Kosovare 1 (2 vite më parë)
  Po Besa,gjate shtatzenise kam punuar per bebin tim dhe shfrytzo shume kete kohe pasi qe pastaj nuk ke kohe fare per pune dore...Un i kam punuar nje batanije e thjesht por shume e bukur,nje kapele,nje shall,nje pale te mbathura...
 • Vali P. (2 vite më parë)
  Oj besa as une nuk di veq si kjo mikja h&k,nje mare e nje prap,edhe veq drejt hahaha,po nana edhe halla e burrit i kan punu gjithqka,valla shum te bukura.
 • Besa ***tuana*** (2 vite më parë)
  hahah ani h&k nje mar nja mbrapsht munesh mi ba diqka hahah.shpresoj qe jan te bukura ato qe ta ka punu nena e i gon femija yt
 • (2 vite më parë)
  Un di me punu pun dore po qe as ni her sum ka ra n\'mend mi maru diqka...po nuk di kumedit qka veq njo mar njo mrapsht hahahah.... Amo nana jem i ka maru qikes mbuloj e jastek...dje um kan ardh prej Kosove po hala si kom pa se mi ka qu per ni t\'aferm e hala se kum taku...spom pritet mi pa :-)
 • Besa ***tuana*** (2 vite më parë)
  mfal lina desha ta shkruaj
 • Besa ***tuana*** (2 vite më parë)
  linea as un skom dit ama jam msu prej internetit nga vullneti njeri msohet.sa her e kom prish deri sa jam msu .burri bojke hajgare thojke qa po pun 2 tri or per ni minut pe prish sen spo ban
 • (2 vite më parë)
  Besa sa te kam lakmi per entuziazmin qe ke per pune dore...shume mire qe i ben dicka vet edhe Olisa mire ka thene beje nje foto se do e kesh kujtim gjithmon dhe do e kujtosh kohen kur ke qene shtatzene per here te pare.Une nuk di ashtu me punu,ndoshta per qiken kur ta nisi mesona hahahha
 • Besa ***tuana*** (2 vite më parë)
  faleminderit shumm ardiana dhe un ty te deshiroj lindje te lehte bebe te shendosh
 • (2 vite më parë)
  pershendetje Besa une vet si kam punu veq nana jem po ,ma ka punu ni mbulese shume te bukur ,jeleke, kapuq ,un tani e pres femijen edyte,ty te deshiroj lindje te lehte .
 • Besa ***tuana*** (2 vite më parë)
  faleminderit mok.po valla shum me pelqen me i puu vet.edhe kur tja nisi psh kapeles kam qef at nat perniher me kry se mezi pres me pa qysh po bjen rri deri sa ta perfundoj hhah
 • (2 vite më parë)
  besa une si kam punu vet kurgja veq nani jem i punon qorapa kapuqa pollovera...o zot tani ja kish maru nje kaple oo sa e miiiiirrrrrrrrr mezi spo pres me shku me morr...mbasi ti ke qef vet me punu shum mir ..ishalla me nje bebi te shendosh
 • (2 vite më parë)
  hahaah sa mire, po normal...bonja nje form te thesit, edhe nje litar per koke, e kur te lind beba i ben foto,,,tani i mbesin per tere jeten kujtim, amo kujtim shumeee i bukur...po qe mua sme kan ra ne sy me heret
 • Besa ***tuana*** (2 vite më parë)
  shum ka te bukura ne youtube edhe tregon krejt ecurin si si punohet.mua me pelqejn shumm edhe knaqem kur e punoj edhe kur e mendoj se kush ka me vesh shkrihem hahah
 • (2 vite më parë)
  Sa mire besa, bravo...jo une si kam punuar asnjiher, po gjyshja ime po, edhe gjyshja e burrit...po javen e kalume biles ia kom prosite vajzave te mia kapelet pune dore...e kam pa ne fb qe ish njo \"pune dore nena\" e aty i porosita, javen e ardhshme me vijn...shume punime te bukra kish

kthehu
www.facebook.com/hippkosovo
Kontakt
© Beba Ime 2010. Kjo uebfaqe përmban informata të një natyre të përgjithshme dhe është e dedikuar vetëm për nevoja edukative. Nëse keni shqetësime për shëndetin tuaj apo për shëndetin e fëmiut tuaj, duhet gjithmonë të konsultoheni me mjekun apo me personel tjetër profesional medicinal.