Pëlqeje në
E pelqej BebaIme.com në Facebook


Dhimbje barku ne periudhen e ovulimit?


Ju lutem me ndihmoni mesa keni mundesi. Ju ka ndodhur ndonjehere qe te keni dhimbje barku ne periudhen e ovulimit sikur di tju vije cikli? Pasi kam tre dite qe po me ndodh kjo gje dhimbje mesi dhe ndjesia sikur do me vijne ato, jam ne diten e 15 te ciklit. keni patur ju shqetesime te tilla? Ju pershendes

(2 vite më parë)

Shto Koment

 • Ina Ani (2 vite më parë)
  Mos u shqeteso se jan normale, eshte koha kur pelcasin vezoret dhe ke dhimbje shpine,barku etj. Jan ndryshime natyrale. Te uroj shum suksese!
 • Kledia .. (2 vite më parë)
  eris edhe une jam ne diten e 15.dhe sot kam ndjer pak dhimbje barku nga krahu i djathte dhe me luftonte nje gje te kerthiza.ishallah jan shenja te mira.dhe me lajme te mira per te gjitha ne qe presim ju pershendes
 • Adri Desa (2 vite më parë)
  eris sdi bre edhe mu pom ndodh keshtu pom dhemb fundi i barkut mesi dhe mbrenda ne vagin bash sikur dojn mem ardh dhe gjithashtu gjinjet shum pom dhamin a dhe un e kam diten e 16 te ciklit shpresoj te jen nermale keto dhembje dhe te dyjave te na gezoj zoti sa ma shpejt
 • Bona Shehu (2 vite më parë)
  Eris Maris edhe une jam ne periudhen e ovulimit, nuk km mar me clomid vetem 2 muaj i kam perdor pa rezultat. kam dhe shenja kafe pak dhe dhimje ne anen e majte
 • (2 vite më parë)
  ju lumte goja vajza
 • Arisa Hysa (2 vite më parë)
  E dashur mos u merakos, edhe une kam shume dhimbje barku dhe ndjenje rendese gjate periudhes se ovulimit, une e kam pasi marr clomid cdo muaj dhe mjeku me tha qe jan dhimbje normale. + kam edhe efektet anesore te clomidit. te uroj gjithe te mirat, dhe me nje beb :)
 • (2 vite më parë)
  prsh eris un kam ndi ashtu edhe ne shtatzani kisha mbet shtatzan dhe normal dhimbjet si te menstracioneve uroj te kesh mbetur shtatzen uroj me gjith shpirt
 • (2 vite më parë)
  pershendetje eris maris po un kam pas dhimbje ne funt te barkut sikur te me vjen cikli besa edhe kemba me dhimke si ne preiudhen e ciklit mua me ka ndodhur prej dites 13 qeshtu me dhimbke 1 4 dit por moos u ber merak as gje sesht veq mir esht se mjeku me ka then qe mir esht
 • (2 vite më parë)
  Ah faleminderit anila po behesha merak, gjithe te mirat
 • (2 vite më parë)
  nermale jan dhimbjet e barkut ne ditet e ovulimit,kjo esht edhe nje shej qe tek femra formohen vezoret sa per me fillu nje shtatzani,ishalla te gzon zoti sa ma shpejt.

kthehu
www.facebook.com/hippkosovo
Kontakt
© Beba Ime 2010. Kjo uebfaqe përmban informata të një natyre të përgjithshme dhe është e dedikuar vetëm për nevoja edukative. Nëse keni shqetësime për shëndetin tuaj apo për shëndetin e fëmiut tuaj, duhet gjithmonë të konsultoheni me mjekun apo me personel tjetër profesional medicinal.