Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

A jam shtatzane?

Pershendetje doktoreshe. Pas dy ditesh e kam ciklin a mund te jem shtatzane kam dhimbje mesi ne mengjes dhe gjate dites kurse dhimbje barku jo. Pyes sepse heret e tjere kam pas dhe dhimbje barku. Rralle kam dhe marrje mendesh te lehta. Te lutem me kthe nje pergjigje se jam shume ne ankthe dhe e shqetesuar.

Manjola Meta (6 vite më parë)
Kledia .. (6 vite më parë)
ena ke pyetur nenat jo doktoreshen...uroj qe te jesh nese e do kte gje.

/komuniteti

/anketa

Çfarë bën fëmija juaj pas orarit të shkollës?