Pëlqeje në
E pelqej BebaIme.com në Facebook


Per nenat qe din cka me perdore per infektim vaginal?


Pershendetje... kam nje jave qe po kam menstruacione te bardha vazhdimisht... mund te me keshilloni cfare te beje?

Tina Tinush (2 vite më parë)

Shto Koment

 • Tina Tinush (2 vite më parë)
  po ela disa dite kam pas kruarje popo tash mka kaluar faliminderit shume per keshill
 • Ela 1 (2 vite më parë)
  merr nje pakete te vogel sode,hidhe ne nje shishe coca cola mbushe me uje,tunde disa here sa te tretet soda pastaj mund te shperlahesh 3-4 here ne dite me te.po kruarje ke? sherim te shpejte
 • Tina Tinush (2 vite më parë)
  Ela si ta perdor soden ta treti me uj dhe pastaj te shperlahem a po si?
 • Ela 1 (2 vite më parë)
  gjeja e pare qe duhet te besh eshte te kontaktosh me mjekun si dhe te besh analizat,por edhe te shperlahesh me uje me sode te ben mire
 • Mili e (2 vite më parë)
  Qaj uvin eshtshum i mir pak ne shije jo aq i mir (mua ashtu me duket)por shum i mir

kthehu
www.facebook.com/hippkosovo
Kontakt
© Beba Ime 2010. Kjo uebfaqe përmban informata të një natyre të përgjithshme dhe është e dedikuar vetëm për nevoja edukative. Nëse keni shqetësime për shëndetin tuaj apo për shëndetin e fëmiut tuaj, duhet gjithmonë të konsultoheni me mjekun apo me personel tjetër profesional medicinal.