Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Nje pjese shume e vogel nga jeta ime!

Pershendetje mike te portalit. Ka me muaj qe ju shikoj mirepo me komentu nuk kam komentu arsyja sepse nuk e kam ditur se si do te prisni... Eshte hera e pare qe shkruaj dhe kam nevoje te shkruaj tashtii. Jam e martuar dhe kam nje vajze 2 vjecare mirepo kam pas shume shume shume probleme me burre temin. Deri sa do te vazhdoj keshtu nuk e di... Mike te dashura... Jam duke shkruar me lot ne sy ju betohem. Kam 6 vite martese. Jetoj jashte vendit ku kam lindur dhe ku e kam familjen 3 vite nuk pata femije dhe burri me sjelli nje femer te huaj (portugeze) ne shtepi dhe me tha pasi ti nuk me ben nje femije do me bej kjo. Besoni oj mike kam qene e detyruar ta shikoj edhe marredhenjen e tyre,  me ka rrah dhe me ka be krejt trupin llom dhe me ka detyru ti shikoj me femren tjeter perderisa po benin seks. Shume here kam tentuar ta mbys veten po skam mujt. E lash ne Allah thash ishalla allahuu mi drejton punet. Portugezen burri e ka pru veq ne mbremje ajo nuk ka banu me neve mirepo kur e sjellte me besoni se dojsha me myt edhe ato edhe burrin. Tha Zoti dhe mbeta shtatzane pas 3 viteve mirepo burrit nuk i tregova menjihere kur filloj te me dilte barku me pyeste se cfare kam. Cdohere i kom thon qe kom cist dhe duna mu operu edhe gjate shtatzanise e kom duru dajakun edhe pse shpesh here mendojsha ndoshta do ta mbys femijen tim qe e kom prit me shume mall. Por prap nuk dojsha ti tregoja burrit se po pres femije sepse ai me tradhetonte me tjetren ne pranin time, me rrehte.. nuk me jepte ka 3 ose 4 dite per te ngrene, njehere me ka lidh me litar dhe me ka pervelu me uje te nxehte dhe hsum shum shum sene tjera tjera qe nuk dua ti tregoj. Ne muajin e 9 te shtatzanis burri prap pom pyet se pse barku kaq i fryer un ju pergjigjaa meti interesu barku im dhe shendeti im me dergon vet tek mjekuu. un te thash njiher se kam cist dhe duna mu operu por ty as nuk te intereson per mua. Me rrahu edhe pas ktynve fjaleve dhe dul nga shtepija tha po shkoj te zemra jem ( per portugezen e pat fjalen) dhe dul nga shtepija. e un sikur e mbyllur ne burg vetem qaja qaja dhe qajaa dhe vendosa ta therras ne tel dhe ti tregoj se se shpejti ka me pas nji bebe ne dor nga un dhe vetem un. Mirpo ai nuk e hapi telefonin. Pas 3 ore cingrroj zilja e shpijes e hapa deren ishin 2 persona te mdhej dhe me disa letra ne dor. tju them te drejten as gjuhen mir nuk e disha dhe po bisedoj me ata pas disaa pyetjesh po me tregoj fotografin e burrit tha a oshte qyky burri yt. pe shoh fotografin ishtrir ne tok dhe me gjak fillova te qaj dhe ju thash po qfar ka ndodhur me te. Me than qe burri ka vdekur pas nji aksidenti shum te rend. Fillova te qaj te qaj te qaj dhe mu dhimste edhe pse mi ka ber gjith ato te kqijaa mu dhimbste sepse me zemer e doja. Tash 1 vit qe ai ka vdekur dhe un kam shkruar te jetoj te familja e burrit Edhe pse kam pasur shum probleme me burr temi edhe pse familja e tij e kan ditur dhe cdoher i kan fol ama aj ska ndegju askend. Tash nji vite jetoj me vjehrren dhe vjehrrin. kujdesen shum per mua dhe 100 herme kan then martohu merre vajzen dhe martohu vetem se naj sjell ndonjeher ta shhohim ama un nuk mund te bej nje gje te till. un n uk kam mundur te iki nga burri im pas shum malltretimeve e tash nuk muj hala me hiq.vjehrive ju shtroj venin ju laj teshat ju hekurosi ju bej me honger te gjitha i boj vet. mMirpo pytja jem oshte kshtuh a eshte e drejt un me ja kshyr prind ish burrit tem qishtuh pas gjitha atynev malltretimeve ajo. Ta ceki edhe nje se kam pas shum shum malltretimee edhe me te renda mirpo familja jeme e cila jetoj ne Ks nuk din as sa maja e gishtit per ndodhit qe kan ndodhur ne jeten timee. Me falni mike te dashura ndoshta e kam tepruar pak por ju lutem me beni hallall qe ju kam marr koh me lexu nji pjes shuuuum te vogel te jetes tem ju pershendes shume.

Luljeta Bajrami (5 vite më parë)
Nina Xxx (5 vite më parë)
Phiiiii .. Kam probleme me burrin deri sa do vazhdoj nuk e di .. Kurse ne fund te historis qdo gje paska mbaru .. Qysh munet me vazhdu pra haj medet u mundu me trillu diqka po paska hi laknave shume palidhje ..
(5 vite më parë)
nena mua me se shumti kur e lexova mu dhimt qe tha me rrahke qe skam mbetur shtatzen qetu me preku shum se edhe vet skam femi hala ama burri im kurr sem thoot kur gja sepse e di qe edhe un kam qef edhe ska njeri qe ithot gruas diqka qe spoo jet shtatzen sepse kjoo esht pun e zootit ama duke lexuar kur tha kam qend shtatzen 9 muajsh e aj seka dit vetem nese a o kan qorr aaa por edhe qorr mu kan kur ta prek barkun aj dihet qyyyyyy sa rritet barku kur te je shtatzen qetu e pash qe ajo veq ka ber hajgare edhe qe tha ka ber sx nersy meje me te dashuren aiiii un ekam shefen portugeze ma zi se na shqiptaren ja valla lule me fal inshalla sjam tuj hy ne gjyhna mam deqysh bre spo pi uj kjo
Eraa Era (5 vite më parë)
O ty bravo te qofte qe na shpenzove ca sekonda duke lexuar telenovelen qe pe mbreme...se per ta besuar nuk behet fjale...Po sa shume e paske perjetuar o goce saqe vure veten ne vend te presonazheve kryesore..Epo te jete keshtu me mire te na tregoje psh \" si u njoha me burrin\" hahahaha Nejse, nuk e kuptoj se si e shfrytezojne kete portal per te tilla idiotesira dhe aq me teper si ia ndjellin te keqen vetes aman..
Aldia Aldia (5 vite më parë)
ashtu mendoj dhe un por ja qe ben shaka me ne hahahahahha me qeshet beso do luftoj per veten to thoj te pakten dicka iffffffff
Eri Musta (5 vite më parë)
po emri pse i del me te zeza dhe nuk mund tia shikojm profilin. po di behej e gjall te mbronte veten e saj apo jo aldia.
Aldia Aldia (5 vite më parë)
po eri ishalla nuk na e shkrun allahu gjynah ama mendova dhe un se edhe heren ekaluar nuk jepte as edhe nje pergjigjje me duket mbeteshi me te mira e nese esht sado pak evertet ishalla zoti tahst etutje te jep vetem te mira luljeta sdi qka them me shum
Eri Musta (5 vite më parë)
dhe une si ty mendova alida thash mos eshte e njejta ne fillim sajon kete historin pralle dhe pastaj kushedi ca kerkon dhe ne ta ndimojme se na vin gjynah allahu me falt qe po flas keshtu po e mendova.
(5 vite më parë)
Hatixhe sjom e martume ne dushkaj..ne pz jam e martume e jetoj ne prishtine...nejse se spo h njifshim..thashe mos tkam vendase tamam...
Aldia Aldia (5 vite më parë)
oj nena un mendoj qe mos e njejta gru a qka asht qe i kerkoj disa dit me par 1 euro epo i ndrron emraat epo ben shaka me neve vetem po trillon gjera sdi pse me erdhi ky mendim se edhe kur ika kerku paret nuk ka shkru me mduket ajo sdi si epat emrin aty tung tung
Dashuria Dashuri (5 vite më parë)
ahahahhah olisa edhe pse sma kthen ket mesazh mke shti me kesh valla ahahahah ani ptu ptu ahahahhaa
Tigje ..... (5 vite më parë)
poa a je e martume dushkaj a je prej ans tjeter se une jam e ans pejs e martume piskota gjakovs
Lila . (5 vite më parë)
hehehe jo kom mendu [ gabim teknik]
Tigje ..... (5 vite më parë)
ti qfar bijemni ki dushkaj
Lila . (5 vite më parë)
oj olis moj vendlindja a esht istogu ae kam gabim
Tigje ..... (5 vite më parë)
po olisa dushkaj i kam dajt
(5 vite më parë)
Une jam e dushkajes hatixhe,.po.familja ime jeton ne.gjakove
Eri Musta (5 vite më parë)
o zot sa kam qesh dhe vajza ime 7 vjece do ta kishte shkruar me mire kete roman qeshrak. po ti moj luljeta ishe 9 muaj shtatzan kur vdiq buri ai paska n je vit vdekur na u be cupa 2 vjec dhe me larte shkruan sikur je e martuar dhe thua sa do vazhdosh keshtu.........nejse nejse se po humb kohen kot me ty po me vjen keq se ne ne kete portal jemi futut te marim dhe te japim ndime jo te meri me keto idiotsira kur nuk jan aspakt bindese......
Tigje ..... (5 vite më parë)
e gjakoves jetoj gjermani
Dashuria Dashuri (5 vite më parë)
besime edhe na ne fillim u prekem sidomos un qe jam shtatzan u preka shum kur tha ne ditet e shtatzanis me ka pervlu aj aj teper jam prek amo kur ja fillova me lexu apet e pash qe su perputhke diqka se normal edhe ne kemi dhimt per ksi senesh se femra jem edhe ne e jemi shum te ndjeshme
(5 vite më parë)
Hatixhe kallxom moj e cilit vend je se po me.duket tkom vendase
Besime Imeri (5 vite më parë)
nena tash eshoh se keni te drejt se me e lexu detajisht po i dalin rrenat ne shum fjali...un pak para sja vura menden mir se u preka e tash po e lexova fije mas fije dhe i analizova mir rrenat ehehhe,,,sedi si mund e shkruajti kete rren te madhe hallall i koft
Dashuria Dashuri (5 vite më parë)
ahahaha hatixhe veq vazhdo lexo ahahaha mke shti me kesh me qet te fundit qe the skol jep komente veq kom vazhdu me lexu ahahahaha
Lila . (5 vite më parë)
ahahahahha olisaaaa e marr me mendd
Tigje ..... (5 vite më parë)
nese so qekja e verte vlla qa e ka shty luljeten kshtu me rrejt pse me shkru kshtu ksi rrena po paska gjith shka une e kam lexu njeher edhe kam mendu si sa kam than paska gjith shka skom jep koment hiq jam hi apet portal tuj lexu komentet.
Dashuria Dashuri (5 vite më parë)
oj hatixhe me ma bo ne shtatzani qeshtu kurr syt smi shen aj ma ani ne shtete te huja o zot ska shanc bre si kisha nejt as ni dakik
(5 vite më parë)
Oj lilaaa sen sjom me shkrim cka jom live terhese hahahahahh
Anita Niti (5 vite më parë)
besime ti a pe lexon se ska dit as me rrejt bile ne funt te kish shkru e mur vesh per shtatzanin, po pe ti fryhet barku e ai spe din qka ka cncncn thot qiak dy vejt e ai koka dek pa lind qika e tash i paska ba 2 vjet e thot vjet me ka dek burri haj kuku hahaha
Lila . (5 vite më parë)
oj oliiiisss bre edhe pse stkom pa kurr shuuum terheqese je me shkrim pom pelqeeennn puqqqq
Tigje ..... (5 vite më parë)
jo une qat shebull qe e mora kojshikes ajo ka pas probleme prej burrit teper po jo sikur qekja luljeta mja pru femnen apo me pervlu me val kja qka ka ba shum keq qe si ka tregu qe asht shtatzan edhe une spo muj me besu qysh aj se ka dit qe asht shtatzan po spo di apet se apet kja i ka pas problemet e veta nuk muj me ju perzi ,
Dashuria Dashuri (5 vite më parë)
valla lila asht per me kesh me kon un ne vendin e lulijes beso qeshtu ja kisha bo skisha ndi dhimt per to gjarrah i dyt per to isha bo
Lila . (5 vite më parë)
qika
(5 vite më parë)
Oj besime lexoje edhe kur.po shkrun: kam.pas probleme me burre,.e sa do.te vazhdoj keshtu.nuk e di...pse e thote kete sipas eje.nese burro.i.ka.vdeke???...krejt e dim.qe prej varrit.nuk.qohen...ndoshta edhe ka.ndodh ky rast po.duke u mundu me zbukuru e ka prish krejt edhe e ka bo te pabesueshme
Lila . (5 vite më parë)
oj franqesk besom jam tu qesh me za e lotet jan tum ra me ket shkrimin e fundit qe eki dhen unal qka jeme tum kqyr me kan po keshi hahaha
Besime Imeri (5 vite më parë)
Ka me muaj qe ju shikoj mirepo me komentu nuk kam komentu arsyja sepse nuk e kam ditur se si do te prisni.....nese eshte e vertet aspak se perkrahem por te gjitha u tallem me kete te mjere..sedi ma mir hiq mos me komentu
(5 vite më parë)
ahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahah oo zot oj franqeska sje normal
Dashuria Dashuri (5 vite më parë)
jo bre sju ka idhnu burrit qe e ka pervlu ne ditet e hstatzanis kuku bre o zot qa ska qa sdurojn nese asht w vertet edhe kjo nuk te koka normal se valla ja kisha pervlu at senin qe aj as portugee as magjupe as shqiptare skish mujt me q.... ma
(5 vite më parë)
Jo more ku idhnohet lulja,ajo na ka besu nje pjese te jetes se vet e ne i kemi ndihmu shume me keshilla e nuk na idhnohet jo hahah
(5 vite më parë)
edhe qka spo muj kuptoj qka ka dasht me thone me kta \" si kom tregu burrit\" pse a ke dasht met rre hala se pak tu ka dok a??? ose a ke dasht me ta pru portugezen hala aa??? shi sa mire
Miesa M (5 vite më parë)
Valla bre qudi me ket lloj logjike qe ke shkru pot thot burri pot tradhtoj se ti spo lind femin dhe po mbes 7zan 9muaj spi tregoj kjo nuk ndodh as ne filma po nejse nejse ka lloj lloj femre spo mund ti them nen
(5 vite më parë)
Po pse me fshi, edhe nese ka qene e vertete, lulja nuk ma idhnohet, masi sju ka idhnu ati faqeziu edhe e ka dasht mas ton atyne te zezave, sna idhnohet as ne :)
(5 vite më parë)
A po.keni qef me fshi aa??? Pse moj? Bash u knaqem hahaaaaa...me.pelqen te lexoj mendime te ndryshme, ndoshta seshte e vertete aspak, po sdo me.thon qe nuk ndodhin keto raste, nejse ne perjashtim te qatyne dy veprimeve (mardhenje ne sy te partenres dhe me pervlu me uje)
(5 vite më parë)
Valla luljeta marre duhet met ardh me se pari ti qe je femer e vjen ktu me nje tregim te till e mendon qe po te besojm marre te koft.po na niimee siq tha edhe olisa smundemi pa i shti hunt dikun se bash po quditem pse se ka fshi ende admini !
(5 vite më parë)
ani hatigjje e sipas teje pra a mire qe e ka rre a? edhe po te kish qene e vertet boll mire ja ka bo...psee ska dal prej shpije kjo me ik diku,ne rrug me dal i kish ndihmu dikush se lere me te afermit,hajde qe e ka rre se ndegjoj shume raste qe i rrehin grat,po psh me pervlu me uje ose gjesti me i tmerrshem me pas mardhenje nersy teje me tjetren a e kishit duru a??? vallahin 10 fmi me i pas e mos me pas buk me hanger ma para isha dal ne rrug si kto lypset e skisha jetu me te. po hajt pash zotin po qfar verteti ky tregim.
Tigje ..... (5 vite më parë)
po valla lina edhe une i di sdi sa raste sikur qekja luljeta per qat ja besofta se tash po e ceki une kam qen krejt fmi nje kusherin e jona e kina pas kujshi ooooooo zot qa ka hek prej burrit vet aj tuj e rre o ku vike ajo te na trupin zi zi une krejt men e maj edhe ajo qashtu e durojke o qa kish dor aj i ka ra asej po aj asht kan pijanic po ajo veq kafet mi vanu aj e ka myt tuj e rre e tash asej ju kan rrit thmija ju kan ba mdha ma sguxon aj me dor me prek grun e vet tash ajo as snin per burr vetin e mer djalin del shkon gjith ka ka shum qesi raste ki gjin se jan me nerva pijanic drogirash ki gjith shka kit dunja
Lila . (5 vite më parë)
po hatixhe besom se shum di ,, edhe qe kom pa vet e jon fakte te verteta ,, veq qka i kom merzi qta burra ose vjerri se kurte dalin dikun fryhen kishem na e dojm nusen e respektojm e kur jan familje ne shpi e shajn edhe ne nan ,, GJYNAH ,, nena ekom ndi te vjetrin tuj thon ,, femra ka mish per qen ki femra se bohen rehat e i lypin jet vetit po ki femra qe kuku i behet kjo jet verr prej te zezave tet burrit ose familjes burrit ,, ju uroj vikend te bukur ju te gjitha nenave ..
Tigje ..... (5 vite më parë)
bravo lila qashtu asht gjith shka ka po ishalla sna provon zoti
Lila . (5 vite më parë)
por edhe diqka po ju them ju nenave ,, me nis qka kom ndi une neper familje qfar dhune ka kuku as portali si nxan me i shkru ,, e bota esht e madhe tulifar njeri ka ,, po duhet me thon zot mos pervo as armikin keshtu
Lila . (5 vite më parë)
se pari lexoni dy rreshtat e par dhe mandej te gjykojm,, por nese ki duru moj luljeta bash hiq spome dhimesh,, krejt lej,, veq pe pa burrin me dikon tjeter tu bo sex kuku bre jisha kon ne gjendje me qu ne ajr shpin me krejt rob qaka pas mrena ,, po ishalla sjan krejt sahi qka ki shkru,, ani mene fund me dasht burrin shtu ty te pasken ba maxhi moj, kurse tash me nejt me vjehrri iv bre luljeta eki qu portalin ne kom me ket shkrim ti per mu je qyqejk nese ki vepru ashtu
Tigje ..... (5 vite më parë)
veq qetu spo kuptoj qysh 9 muj shtatzan e mos me dallu aj ose vjerria se ti smunesh barkin me mshef aj shihet po ndoshta ka mendu aj qashtu se ka kja ciste edhe asht fry qashtu po prap se prap kja e din ma mir problemet e veta vetem pom dhimbesh se shum paske duru .
Tigje ..... (5 vite më parë)
oj nana kja nuk asht per te qeshur kja e ka tregz hallin e vet se qysh e ka pas po kja koka fort fort njeri qe ka duru tana atu rraskapitje tana atu probleme se nuk asht kallaj mu ba e dame prej burrit po qashtu qysh ka duru kja kerkush sbesoj qe doron po ati ja ka kthy zoti me ne fund po ndoshta ka qen drogirash,ose me nerva proble aj ka pas diqka se ja ka ba kshtu grus vet .
Melissa Ernes Shala (5 vite më parë)
luljeta zemer a paska qesi ngjrje a e ku ke 9muj qe nuk i tregove qe je shtad\\an haha e aj ku i pat syt vjerrin ku i pate hajhaha zdi zdi a me kajt a me kesh si film pom duket hahaha
Lule E Bukur (5 vite më parë)
hahahah u qysh um ka kap nje gaz me komentet e juaja ,jeni shum te mira nena hhahah kjo luljeta qysh nuk po priton mu marr me gjera te tilla se hahaha vetem turp per keta njerz qe e kan shendrru portalin ne nje katastrof te vertet turp
Celiii& Dino (5 vite më parë)
mike te dashura pasi qetash munda me hi ne portal dhe lexova ket roman te kesaj far Luljeta dhe me erdhi shum keq deridiku po kur lexova se ka qen 9muaj me bark edhe plus buri isaj e pervlu me val ja nisa me kesh hahahahaha pse more ka kesi njeri qe ja shkrun vetes nje gje te till po asmkish shku dora me shkru kesi ngjarje per bes sepse njeriu cka mjell kor po moj Luljeta meru moj me naj pun me vler mos humb koh per gjera te tilla un e mjeranqe skam koh mezi e pres diten e vikendit eme pushu po lene si ti ke humb koh per ket roman por edhe neve te mjerava na ke shti me debatu per nje gje te till puffff por krejt keni komentu ajo sesh be e gjall pokuje moj a vjerin po i ke shti me la qe sje hi por sidoqoft per veti e ki
Rita . A (5 vite më parë)
Luljeta mos je hi ne portal me emer falso , mos je Ismail Kadare e po na shkrun histori t\'romanev ? Nisja merru me letersi moter se po ta dojka mi prek njerzt n\'zemer .. Ke mujt ne fillim kur e ke shkru ket shkrim me cek qe e ke marr nga ndonje shkrim ne internet apo revist .. sepse nuk po besoj qe kjo esht nje cop nga jeta jote , un i lexova dhe i besova krejt , deri ne momentin kur e ke shkru se ke qen ne muj te 9 dhe burri ka qen qaq budall sa nuk e ka kuptu se e ka grun e vet shtatzon,dhe pastaj ka dal nga shpija,ka pesu aksident dhe ka vdek .. pff , nejse ishte nje ngjarje shum e dhimbshme ..shpresoj ne jeten tende reale te mos kesh histori te tilla se pastaj nuk te kish ra ne mend me hy ktu ne portal e me bo hajgare..
Besime Imeri (5 vite më parë)
me preku shum sedi a te besoj apo jo...por qe ka raste te renda ka dhe nje femer eshte e gatshme te duroj shumcka kete e di.......shkurt te them nje roman i mir
Selma Dijar ♥♥♥ (5 vite më parë)
o zot hala me cesi genjeshra jan ka merren keto femra ce kan koh me u mar e ka shkru po tash na humbi krejt spo duket mo o zot o zot ckas ka
Dashuria Dashuri (5 vite më parë)
ahahaha lavdije fshi syt e lexo mir mke shti me kesh edhe neve na ka prek ne fillim po ja qe sesht e vertet mos u ndjej keq
(5 vite më parë)
Luljeta hale syve spo muj me ju besu se qka lexova.skam koment perkete qeshtje.po mevjen keq shumm per ty.
(5 vite më parë)
oj Luljet nuk e di a ke lu qoke a qka veq une kur e kom lexu qka ke shkru jom tmerru nese nuk osht e vertet krejt kjo marre tkoft se ka femna shtatzana e mundesh me marr me mend sa te ndishme jon e shyqyr zoti nanat tjera paskan komentu ktu um shtinen me kesh pak un kur e kom lexu jom shku ne dhom burri flejt e kom kap perqafe dhe ju faliminderova zotit qe jom kaq rahat me lot sy mke bo.shuum filem a 9 muj mos me te vrejt burri shtatzan e bash 3 or ma heret vendose me i kallcu tel e aj kish vdek pfff plus e kam dasht shuum e aj tu ja hap komt tjetres prezenc tone le bree po edhe nese osht e veretet e gjora ti qfar jete tmerrshme ja paske afru vetes sepse ne jemi ato qe marrim sepse jete te afron gjithqka ne varet qka pranojm ne veaq muj me ta bo THE END
Aldia Aldia (5 vite më parë)
luljeta vetem me pershkru keshtu si ti esht edhimbshme qenke e mir e dashur per trillime jo zemra ime me vie shum keq por kjo esht genjeshter e trilluar se keto gjera nje femer budall te jet nuk i duron keto ele me te tjerat nuk ka me kesi gjera te pakten mendoj un ta sho burrin duke kry mardhenje me nje tjeter ne prani timen dhe mos te bej ze te ha dajak vetem nje telefonat do kisha ber atje ste duet me shum ishalla nuk te ndosh me te vertet se mos po ja njell vetes e dashur mendo mir para se te veprosh.....
Dashuria Dashuri (5 vite më parë)
burri yt pwsoj aksident dhe un i thash po si ka ndodhur me tha qe e kishte goditur me makin portugezen qe portugezja e kishte ne krahror nje te dasur tjeter dhe kur e pa ky burri i lules nga xhelozijai mshajti me branik ahahahhahahaa dhe po at moment lulen e kapen dhimt e fmijes dhe e deguan me amullanc ne spital per lidnje viuuuuuuuuuu viuuuu viuuuuuuuuu ambullanta duke hyr mbrenda lulja e shtrir e pa burrin e vet ne spital dhe i tha o i poshte r o katil qa mke bo ke gjet ahahahahhaa dhe ketu perudnon filmi plaget e jetes
Mira Shabani (5 vite më parë)
po jena mundu valla edhe at heret me sabah heheheheh po nuk lash koment e para se nuk kisha mundsi as me shkrujt prej vajzes...e mori lauraa tuj u mundu me lexu e tu u qortu me arten time heheh lene po buri tha cka po perlaheni me saba a po ziheni nen e bij per interetin a hehehehhehehe
(5 vite më parë)
oh mirjeta shabani me kpzte ti tuj kesh hahahah ha ha ha kooki mundu bi e nan me lexu oj ty se di qka te koft se shum poo me kishet me qiken tende edhe me ty ahahha
(5 vite më parë)
Oj luljeta pi si mundesh te thuash e kam dasht shum mbas gjith atyre tmerreve qe paske perjetu nese jan te verteta plus si ke mujt oj motermi duru gjitha keto a je normal ti me fal qe po te them po pse se thirrshe familjen me ju tregu edhe mi ik ati pisi ai psska pas probleme mentale se nje njeri normal nuk e ben atahen qyshe ke mujt me duru mu so ka me hin ne kry sidoqoft zoti te ndihmoft.
(5 vite më parë)
luljeta un per vete nuk di se qfar te them vetem nese o kan me drog sepse nuk mundet kerkush me pasur kesi ndjenja un per vete e kam pasur babin e semur nga nervat mir po aj ka piskat ka ber potere na ka rre ndoj her edhe mamin e ka rrahur mir poo ekemi dit qe esht i semur edhe qesi sene qfar ke treguar ti ajoooooooo kurr ska ber tashti bani ma mir esht ndoj her shkoon ne spital psikiatrik ne prishtin mir po se lajm shum sepse na dhimbet veq kur te esht shum i semuar edhe prap e dojm edhe e kuptojm qe pisket ama qfar ke treguar temerr aa sun um ksih detyru me nejt aty mi shiku duke ber sx sepse kisha dal nga banesa edhe drejt ne polici ndersa qe je tuj nejtur te familja e ish burrit qka je tuj lyp atje as edhe 1 sekond si kisha nejtur inshalla je ka bejsh hajgare edhe ajoo poortugezja sa interseant qe paska ber sx nersy teje se edhe keto jan valla si na gjeloze kurr spranojn te pershendes edhe me vjen keq
Mira Shabani (5 vite më parë)
hehehe laura laura po nuk beson se mezi e kam qetsu vajzen tuj u mundu me i dhan ne dor diqka me lujt e un kendej tu e lexu se cka ka vujt e shkreta..vajza tuj qajt me e kap laptopin e tu qortum te dija nen e bij hehehehe se nuk mundsha me e lexu mir e mir...si na beri budall kjo luljeta e shkret,po cka i kushton me shkrujt ksi gjana see?mos na shty zot ngjyna edhe me pas dikush probleme te tilla ma kush i beson
(5 vite më parë)
Gona,perfitimi eshte numri i komenteve hahha se ne grate gjithe merremi me keso muhabete si tha Olisa na terheqin shume
(5 vite më parë)
Mirjeta shabani zoti mos te hekt ty qe ma ke qit gazin hahha jam myt duke qeshur me ty kur e kam lexu komentin tend per qiken ahahahahah
Gona - Alea Ilazi (5 vite më parë)
Zot mos na shti ne gjynah une kur e lexova kete tregim bash u preka edhe dita ke tum shku mrapshte , mirpo nese eshte trillim pse ka humb kohe me kete ngjarje qfare perfitime ka ?
(5 vite më parë)
Hahah kemi qef ne grate ne qesi tregime hahaha...diqysh na terheqin se e kemi.edhe natyren e ndishme..po.kaniher osht mire.se ia din vleren jetes qe je tu e bo...:)))
Hida H B (5 vite më parë)
Kurgja kurgja deri tash 40 komente i morri luljeta ahhahha kur te hyn te sheh full ahahha edhe mu me muarr ne qaf mbeta pa i kry disa pune tu lexu koment edhe tuj kesh
Nora Ina (5 vite më parë)
Hajt lulijeee mos ki dert ...se kso filmash sheh apet :-)
(5 vite më parë)
O zot e pse ka kaq shume budallica e trullavica e qe ja merr menja qe mun bon diqka me kete qe e ka shenu, mos te kishe sshenu qe tka vdek burri ish honger diqyshh po pom doket e ke shiku ni film kesisoj e te ka pelqy e ke mendu qe po te besojm kete gje,,,
(5 vite më parë)
Lina: mavi mavi mosssssss maviiiiii :)
Nora Ina (5 vite më parë)
Oj lulijaaaa jon me limona oooo kush rren ktu ju gzoft nana ooo
Mira Shabani (5 vite më parë)
cka po thuni oj nana a mundet me kon ren a?se valla nuk pata shum koh me e lexu mir e mir se mu tranu edhe vajza,un tuj mendu sa ka vujt kjo e shkreta e vajza tu u mundu me ja ngjit laptopit hehehe kuku breee a ren kish kon a...i raft pika se na tranoj lere se neve po edhe vajzen time hehhe ajo tuj qajt mbas paltopit un tuj e qetsu se deshta me dit se cka ka shkrujt....
(5 vite më parë)
hahah louisa,se ibrahimin krejt e kshyrshin edhe mindilat me veti me i fshi lotet,se ska pas film qe ka lujt e ska pas dashuri,gjak e vrasje hahah
Dashuria Dashuri (5 vite më parë)
e ibrahimi tu e shkun ahahahah e kjo tu hanger dajak hec bre se valla kjo sasht e vertet qa po keshi 6 vite martes 2 vjt vajza mas ni viti mdeku burri erdhen dy njerz krejt si ne serial ahahaha e moj qik aj ti vandam me kon edhe gjith ket tortur se duron
(5 vite më parë)
Hahaha lina me ke shti me qeshe me za, e paramendova ibrahimin medy femna, njona tu e kqyre e tjetra tu kry pune haha
(5 vite më parë)
Louisa,ibrahim tatlisesi ka lujt ne kete film hahah
(5 vite më parë)
Perfundimi pak si ne filma turk, kshtu tragjik, me gjak e me dhimbje...me pas kane serial spanjoll e kish pas happy end
(5 vite më parë)
Hsaha...Nora ina...Ky tregim i gatshem per naj film
Nora Ina (5 vite më parë)
Luljeta mamir mrpas marr edhe at portugezen te vjehrrija ishi knaq dyjat tju bo hyzmet :-)
(5 vite më parë)
Po de po Olisa,per me ju ike kritikave po duhet pak me u mat cka po shkrujme se pastaj debat pas debati po shkon,plus po na akuzojne ne fund se veq te tema e javes po shkrujme hahah
(5 vite më parë)
Hahah lina na e diskutum qe mundet me.qene genjeshter...amo.qe i mayteton burri ka raste shume...edhe qellimisht sdeshta me thon eshte rren sepse po na bjen si.shpesh mos mi beso keto historia :)))
Diell Za (5 vite më parë)
valla sdi veq edhe nese eshte perrall qysh ska pritu me shkru kaq gjate ,,,,, hiq spo kam qef luljeta met paragjyku veq qe ka qasi budall si burri yt e di qe ka mjaft veq femra qe ul veen kaq shume skisha besu qe ka( edhe si skenar filmi spo shkon shume e leje mo me qen e vertet )
(5 vite më parë)
hahah Olisa,mu e ty na zuni pergjumshem kjo pralle edhe u mundum em keshillu hahhaha,jo qe besova se shifej pak imagjinat,por qe mundet me rreh e me maltretu eshte emundshme
(5 vite më parë)
Hahaahah nora ina...kur e ka pa jorganin te komt e ka kap e mbuku edhe e ka vazndu endrren...qata ju kan perzi vitet.se nuk e ka.dit ku ju ka.shkeput endrra.hahahh
(5 vite më parë)
Tash ka me dal moda,veq te rri edhe me vjerri se edhe nese me rreh burri pak pune.Se te dhemb trupi nga dajaku durojne,aman veq mos te rri qaty se smundet me harru dashurine qe ka per burrin.ncnc@Louisa po krejt cka bejne kshtu kane probleme ose me droge ose me alkohol...
Hida H B (5 vite më parë)
Kejt ok veq 1 sen spo muj me kupto pseee? Me shkru keshtu spo muj me kuptu , nodoshta nuk jam moti ne portral spo muj me I besu qito trillime, Me te than diq luleejeta atje kah na thojn ruaju mos ja thirr veti, mos e Ben ispat me goj tande se po te ndodh ne te vertet
Nora Ina (5 vite më parë)
Luljeta e kur te dul gjumi tkishpas ra jorgani ntok e ishe kon tu metdhi a???
(5 vite më parë)
Lina qetu ne Ch, me sak Zürich, ja kane gjete familja djalit nusen, ja kane pru prej ks, ai ka mdejt mire boll, kur u ba e martha u dal su kthy deri te dielen, 4 jave rresht njejt, mamdej nusja ka dale, ai rrigave, me droge, me budallaqe, tash kishe ju kish kthy fese, e tu i ra pishmon cka ka ba e qysh e ka shkaterru jeten e vet edhe te nje femre...
Dashuria Dashuri (5 vite më parë)
valla moj lina ka ´ku me shku po spo dojka se koka budall e dashurume budallakisht se aj me tjerren e un me ja kqyr nanen e baben e plus djain qe asht edhe pron e tij valla se kish pa at film se jasht ka kush te mban banesen ta japin kushtet ti bojn e gjen ni pun jeton si beg po ajo skoka nto hiq
(5 vite më parë)
Oj luljete hahaha...Lule lule ruju se po vyshkesh....
(5 vite më parë)
hahah,O kish hala qasi femra qe rrijne me vjerri e burri del ne banese tjeter me tjetren gru.Tash nje dite me ka tregu nje rast nje e aferme,tha ajo qika ska as babe e as nane,eshte martu jashte edhe e ka nje djale.Burri tu shku me tjera,nje dite ka dal prej banese me bashkjetu me tjetren.Kjo po rri me vjerria,se ska ku te shkoj.ncncnnc:O Zot,bre hala ka ksi femra qe sja dijne vleren se pari vetes e pastaj femiut.E paqin ne qafe vetveten gjithmon
(5 vite më parë)
Ja une thash cka u bo, kjo ne muajin e 9 shtatezane, ai vdiq qe nje vit, e vajza 2 vjece...plus thash cfare mashulli trullan paska qene si qe barku i nje shtatezane i ngjane me nje ciste...
Luana . (5 vite më parë)
Rren e madhe me rr te madhe ...Besoj se je vetem duke luajt me neve,me ndjenjat tona,keshtu nga shkrimi po dukesh me kon shum normal,e me nje an po dyshoj...Inshaallah spo hy ngjynah
Dashuria Dashuri (5 vite më parë)
luljeta ti ke then gjasht vite martes 3 vite spate femij 2 vjet ke vajzen plus 9 muaj shtatzan ste ka vjrejt qe je shtatzan e plus ke duru me ta bo ashtu paj me dit qe kurr sex skisha bo mem detyru me pa me tjetren kurr per jet e dynja mfal qe pot them po kjo ngjarje aspak seshte e vertet ndoshta eshte por me duket pak e quditshme plus ne vendet e huaja hajdde more po as ti skoke kerka se nuk kisha duru me me msha aj mut ne bark kurr
(5 vite më parë)
Haha qetash e lexova me vemendje dicka sjon ka.me.perputhen statistikat :)))
Hida H B (5 vite më parë)
Ahhaahhahah louisa, kesh tu komentu pasi e pash komentin tend fillova ta lexoj edhe 1 here , besom qaq qe smund e morra me mend, nuk jav kem ven veshin viteve qe ka shkruar

/komuniteti

/anketa

Çfarë bën fëmija juaj pas orarit të shkollës?