Pëlqeje në
E pelqej BebaIme.com në Facebook


Nje kuq te vezes ne uje


Nena beba mka lind 3.200kg e kosoware 1 mdoket ke nje nene me heret i kishe than qe kur e lan bebin me ja qit ni te kuq te wes n uj pse duhet edhe a mun kur dush a weq ni her a qysh se un e di me ja ly trupin pa i bo 40dit me te kuq t wes mos me i dal qime kerkun ne trup se un spo muj shtoj koment se jam me tel weq permes pytjew qao mpuch nena

(2 vite më parë)

Shto Koment

 • °• * Eliiona * •° (2 vite më parë)
  Olise nese don ta ndrrojme emrin na ketu hahah
 • Eda Odesa (2 vite më parë)
  Hahahhahah e fooooort je olisa... te puth foooooooooort
 • (2 vite më parë)
  Shqiponja pse moj e fshine emrin...une kur kam qene e vogel shume kisha deshire me.pas emrin shqiponje :)))...simbolizon te forten:)))
 • Eda Odesa (2 vite më parë)
  Shqiponja sa jevshe e ke gocen?
 • Miesa M (2 vite më parë)
  Shqiponja edhe un jam qdoher me tel po se kam asnje problem
 • Ela .. (2 vite më parë)
  Edhe une ashtu e lava gocen ne fillim se ashtu me thane njerezit perreth, por kur pyeta doktoreshen me tha te mos e laj me me veze se mund ti beje alergji ne te ardhmen, dhe mund te ndikoje ne melci. dhe e lava me uje e me shampo bebesh pastaj. plus une njoh shume veta qe i kane lare me veze kur kane qene te vegjel, dhe skane asnje gje me te mire se ne qe sjemi lare. kshu qe mos degjo ca te thone, po laje me uje e shampo si gjithe dynjaja..
 • °• * Eliiona * •° (2 vite më parë)
  Edhe allahile lum ti shqiponje qe ki me shkru mire \" v \" e mos i qatallo shkronjat! :) flm per mirekuptim..sa i perket pyetjes tende shpresoj qe te ndihmojne nenat
 • Kosovare 1 (2 vite më parë)
  Oj shqiponja e maleve ,urime per bebin ,ishlla rritet me prinder e me shendet,per larje ,un kam perdore deri ne dy muaj te veredhen e vese duke ja hedhur ne uje(ne korite)dhe duke e lare me ate uje,e verdha e vese shkumon si shampo dhe perdore pa gajle per larjen e trupit te bebes,nuk eshte kunder daljes se qimeve por eshte nje mbrojtes shum i mire i lekures si dhe e ushqen me vitamine..un keshtu kam vepruar dhe asnjeher skam pas probleme me lekuren e bebit...kjo vlen vetem tek te posalindurit deri ne 6-te jave e me pas e lane me shampo...
 • Dashuria Dashuri (2 vite më parë)
  mpuq shqiponje

kthehu
www.facebook.com/hippkosovo
Kontakt
© Beba Ime 2010. Kjo uebfaqe përmban informata të një natyre të përgjithshme dhe është e dedikuar vetëm për nevoja edukative. Nëse keni shqetësime për shëndetin tuaj apo për shëndetin e fëmiut tuaj, duhet gjithmonë të konsultoheni me mjekun apo me personel tjetër profesional medicinal.