Pëlqeje në
E pelqej BebaIme.com në Facebook


Shtrengim ne gjoks


Prsh nena uroj te jeni mir ju dhe bebushat,jam ne javen e 32+2 po pe kam ni shtrengim si te lukthi dhe pom kalon ka c...dhe nga njeher mrapa shpines ,deshta ta di nese juj ka ndoh juve dhe gjat 7zanis a ju ka kap temper kembeve mu po kam temper vetem perfundi shputave te kembes deri te zogi sa qe naten sun po flej me kon sen veq ne uj i maj kamt plz nese dikush e ka pas ket hall flm nga ju

Dea > (2 vite më parë)

Shto Koment

  • Kosovare 1 (2 vite më parë)
    Duda,shqetsimet e gjoksite dhe shpines mendoj se jane normale per moshen e shtatzenise tuaj ndersa ne lidhje me temperaturen te kesh kujdes dhe mate temperaturen e trupit ngase temeraturat shum te larta mund te paraqesin rrezik per shtatzenat,uroj te jesh mire ti dhe bebushi juaj...

kthehu
www.facebook.com/hippkosovo
Kontakt
© Beba Ime 2010. Kjo uebfaqe përmban informata të një natyre të përgjithshme dhe është e dedikuar vetëm për nevoja edukative. Nëse keni shqetësime për shëndetin tuaj apo për shëndetin e fëmiut tuaj, duhet gjithmonë të konsultoheni me mjekun apo me personel tjetër profesional medicinal.